TelForceOne S.A.
Aplikacja na stanowisko: Specjalista ds. Badań i Rozwoju/ elektronika użytkowa
Region: dolnośląskie
Nr ref.: R&D/07/2020
Oferty można składać do 2021-01-08
  • O Firmie
  • Obowiązki
  • Wymagania
  • Oferujemy
Świetnie trafiłeś. TelForceOne to międzynarodowa firma, będąca liderem na polskim rynku akcesoriów do urządzeń mobilnych. Działamy na rynku od 2001 roku, a w 2007 mieliśmy swój debiut na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Stały i dynamiczny rozwój sprawia, że poszukujemy nowych pracowników na wiele stanowisk.
Marzysz o przyjemnej pracy w prężnie rozwijającej się firmie? Wyobrażasz sobie siebie wśród doświadczonych, przyjaźnie nastawionych współpracowników? Liczysz na możliwość podejmowania nowych wyzwań i rozwoju swojej kariery zawodowej?
Do Twoich głównych zadań należeć będzie: - koordynacja projektów od strony technicznej - weryfikacja norm i oznaczeń wynikających z dyrektyw unijnych - przygotowywanie certyfikatów zgodności - kontrola jakościowa produktów zgodnie z wymaganiami specyfikacji - modyfikacja i usprawnianie istniejących produktów - wykonywanie testów i sprawdzanie jakości urządzeń elektronicznych i akcesoriów do nich
Jeśli poniższy opis charakteryzuje Ciebie: - pasjonuje Cię świat nowoczesnych technologii - wiesz jakie normy wynikające z dyrektyw unijnych powinny spełniać produkty elektroniczne - jesteś na bieżąco z przepisami wprowadzającymi dyrektywy unijne - masz wykształcenie min. średnie techniczne (elektronika lub pokrewne) - pracowałeś już w obszarze kontroli jakości/ wsparcia technicznego lub pokrewnym - swobodnie komunikujesz się w języku angielskim - potrafisz efektywnie zorganizować swój czas pracy APLIKUJ DO NAS! Będziesz miał okazję czerpać satysfakcję z obecności produktów na półkach sklepowych, do których finalnej wersji się przyczynisz!
W zamian za Twoją pracę, oferujemy Ci: - możliwość współtworzenia strategii produktowej największej w CE spółki handlowej w branży akcesoriów GSM - współpracę z zespołem ekspertów i codzienną dawkę wiedzy - uczestnictwo w ciekawych projektach - tworzenie nowych rozwiązań - darmowy parking i dobry dojazd do siedziby firmy
Dane kontaktowe
Dokumenty aplikacyjne
Jak oceniasz swoją znajomość norm wynikających z przepisów wprowadzających dyrektywy unijne dla produktów elektronicznych?