mPTech Sp. z o.o.
Aplikacja na stanowisko: Tester Oprogramowania Urządzeń Mobilnych
Region: dolnośląskie
Nr ref.: TO/mPTech/02/2019
  • O Firmie
  • Obowiązki
  • Wymagania
  • Oferujemy
mPTech to polski producent telefonów i smartfonów z czystym Androidem. Należy do Grupy Kapitałowej TelForceOne, jednego z największych producentów i dystrybutorów elektroniki użytkowej w Polsce i Europie Środkowo Wschodniej. Od kilku lat, myPhone wzmacnia swoją pozycję na rynku, będąc bezkonkurencyjnym liderem wśród polskich producentów urządzeń mobilnych, a także z sukcesem rozwijając sprzedaż w ponad 17 krajach w Europie.
W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy otwartych i kompetentnych osób do pracy w naszym zespole.
W tej roli będziesz odpowiedzialny za prowadzenie projektów testowych we współpracy z zagranicznymi dostawcami. Twoje główne zadania to: • testowanie urządzeń mobilnych (telefony, smartfony, tablety) – oprogramowanie, funkcjonalność, parametry • zgłaszanie błędów w oprogramowaniu z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi • współpraca z osobami odpowiedzialnymi za usuwanie zgłaszanych defektów • kontakt z dostawcami zagranicznymi • przygotowywanie raportów z postępu w testach oraz z wyników testów • tworzenie scenariuszy testowania oraz skryptów do automatyzacji procesu testowania
Nasze oczekiwania: • doświadczenie w prowadzeniu testów manualnych/ automatycznych • doświadczenie w prowadzeniu testów funkcjonalnych, penetracyjnych oraz regresyjnych • dobra znajomość języka angielskiego • bardzo dobra znajomość systemu ANDROID (widocznym atutem będzie umiejętność programowania na ten system, znajomość narzędzi SDK) • swobodne poruszanie się w środowisku LINUX • umiejętność programowania w systemie • wykształcenie techniczne wyższe lub w trakcie studiów • zainteresowanie technologią mobilną oraz branżą mobilną • znajomość pakietów biurowych • dobra organizacja czasu pracy, elastyczność • znajomość języków skryptowych będzie dodatkowym atutem
W zamian od nas otrzymasz: • interesującą pracę w polskiej firmie z dużym potencjałem rozwojowym w środowisku międzynarodowym • możliwość rozwoju zawodowego w zakresie testowania automatycznego • pracę w zgranym zespole oraz pełne wsparcie we wdrożeniu w obowiązki • dostęp do dodatkowych świadczeń pozapłacowych m.in. karta sportowa, opieka medyczna • pracę od poniedziałku do piątku • zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę zlecenie (jak wolisz) • lokalizacja blisko centrum Wrocławia (szybki dojazd komunikacją miejską) • darmowy parking dla naszych Pracowników • monitorowany parking dla rowerów • aromatyczną kawę bez ograniczeń
Dane kontaktowe
Dokumenty aplikacyjne
Proszę podać Pani/ Pana oczekiwania finansowe (proszę wpisać kwotę BRUTTO)