TelForceOne S.A.
Aplikacja na stanowisko: Specjalista ds. Kadr i Płac
Region: dolnośląskie
Nr ref.: SKP/03/2019
Oferty można składać do 2019-09-28
  • O Firmie
  • Obowiązki
  • Wymagania
  • Oferujemy
Świetnie trafiłeś. TelForceOne to międzynarodowa firma, będąca liderem na polskim rynku akcesoriów do urządzeń mobilnych. Działamy na rynku od 2001 roku, a w 2007 mieliśmy swój debiut na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Stały i dynamiczny rozwój sprawia, że poszukujemy nowych pracowników na wiele stanowisk.
Marzysz o przyjemnej pracy w prężnie rozwijającej się firmie? Wyobrażasz sobie siebie wśród doświadczonych, przyjaźnie nastawionych współpracowników? Liczysz na możliwość podejmowania nowych wyzwań i rozwoju swojej kariery zawodowej?
Kluczowe zadania, za które będziesz odpowiedzialny: 1. Zatrudnienia (w tym cudzoziemców): - Sporządzanie umów o pracę i świadectw pracy - Sporządzanie umów cywilno-prawnych - Zakładanie i prowadzenie akt osobowych pracowników - Wprowadzanie danych pracowników do programu kadrowo-płacowego - Kierowanie na badania lekarskie: wstępne, okresowe, kontrolne - Prowadzenie kart szkoleń ogólnych i stanowiskowych w zakresie BHP i P.POŻ - Ustalanie uprawnień do urlopu wypoczynkowego, okolicznościowego - Wystawianie zaświadczeń dla pracowników - Prowadzenie ewidencji czasu pracy - Wysyłanie zawiadomień do urzędów pracy - Sporządzanie dokumentów dla cudzoziemców, PUP i DUW - Prowadzenie ewidencji osób współpracujących - Sporządzanie zestawień dla Zarządu 2. Wynagrodzenia: - Naliczanie, weryfikacja i sporządzanie list płac - Ustalanie uprawnień do wynagrodzenia chorobowego, zasiłku chorobowego, zasiłku opiekuńczego, wynagrodzenia za czas urlopu - Generowanie i weryfikacja PIT-4 i PIT-11 3. ZUS: - Deklaracje zgłoszeniowe ZUS
Jeżeli: - Masz min. roczne doświadczenie w obszarze kadr i płac - Wiesz jakie obowiązują procedury przy zatrudnianiu cudzoziemców - Pracujesz na programach kadrowo-płacowych (mile widziana znajomość programu OPTIMA) - Zasady naliczania wynagrodzeń są dla Ciebie zrozumiałe - Znasz i lubisz czytać przepisy z zakresu Prawa Pracy, ZUS oraz podatku dochodowego od osób fizycznych - Jesteś samodzielna/ny i doskonale organizujesz swoją pracę - Praca pod presją czasu nie jest dla Ciebie przeszkodą nie do przeskoczenia Odezwij się do nas! Czeka na Ciebie samodzielne stanowisko pracy przy wszystkich elementach procesów kadrowych i płacowych.
W zamian oferujemy: - pracę w największej i najbardziej renomowanej firmie w swojej branży - dużą samodzielność i możliwość pracy według własnego sprawdzonego wzorca - wzajemną wymianę doświadczeń i wiedzy z innymi członkami zespołu - możliwość podnoszenia swoich kompetencji korzystając ze szkoleń - możliwość skorzystania z benefitów pozafinansowych (karty sportowej, opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie) - pracę w stałych godzinach, od poniedziałku do piątku - darmowy parking
Dane kontaktowe
Dokumenty aplikacyjne
Plik
Znajomość procedur przy zatrudnianiu cudzoziemców
Doświadczenie przy naliczaniu wynagrodzeń
Oczekiwania finansowe (proszę podać kwotę brutto)