TelForceOne S.A.
Aplikacja na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży e-Commerce
Region: dolnośląskie
Nr ref.: SM/11/2020
  • O Firmie
  • Obowiązki
  • Wymagania
  • Oferujemy
Świetnie trafiłeś. TelForceOne to międzynarodowa firma, będąca liderem na polskim rynku akcesoriów do urządzeń mobilnych. Działamy na rynku od 2001 roku, a w 2007 mieliśmy swój debiut na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Stały i dynamiczny rozwój sprawia, że poszukujemy nowych pracowników na wiele stanowisk.
Marzysz o przyjemnej pracy w prężnie rozwijającej się firmie? Wyobrażasz sobie siebie wśród doświadczonych, przyjaźnie nastawionych współpracowników? Liczysz na możliwość podejmowania nowych wyzwań i rozwoju swojej kariery zawodowej?
Do Twoich najważniejszych zadań należeć będzie: • Zarządzanie kanałami sprzedaży B2C (Allegro, eBay, Amazon) • Przygotowywanie strategii sprzedaży produktów oraz zarządzanie polityką cenową we współpracy z działem Product Managementu • Aktywne monitorowanie rynku, działań konkurencji i trendów rynkowych na platformach marketplace • Analiza obecnych i wdrażanie nowych rozwiązań zwiększających efektywność sprzedaży • Tworzenie aukcji i weryfikacja poprawności tytułów, opisów produktów • Aktualizowanie informacji produktowych pod kątem wyszukiwarek (SEO) • Realizacja, optymalizacja i raportowanie kluczowych wskaźników efektywności (KPI) • Kreatywne rozwijanie sprzedaży w kanałach market place, proponowanie rozwiązań zwiększających skuteczność sprzedaży • Samodzielne wyszukiwanie oraz wdrażanie rozwiązań optymalizacyjnych • Wskazywanie szans oraz zagrożeń rynkowych
Od kandydata oczekujemy: • Minimum rocznego doświadczenia w prowadzeniu sprzedaży internetowej na jednej z platform marketplace • Biegłości w posługiwaniu się MS Excel (praca z danymi, raportowanie) • Umiejętności posługiwania się narzędziami typu: Baselinker, Allegro Ads • Nastawienia na cel i realizację wyników sprzedażowych • Pomysłowości, samodzielności i inicjatywy w działaniu • Chęci rozwoju i podnoszenia własnych kwalifikacji • Znajomość HTML i CSS będzie dodatkowym atutem • Mile widziana praktyczna znajomość języka angielskiego
W zamian oferujemy: • Możliwość współtworzenia oraz realizacji strategii e-commerce w największej i najbardziej renomowanej firmie z sektora GSM • Bezpieczeństwo i stabilizację zatrudnienia • Uczestnictwo w ciekawych projektach i otwartą drogę do wdrażania własnych pomysłów • Atmosferę pracy umożliwiającą wymianę doświadczeń, sprzyjającą kreatywności i rozwojowi kompetencji • Dostęp do świadczeń pozafinansowych (ubezpieczenia na życie, karty sportowej)
Dane kontaktowe
Dokumenty aplikacyjne
Plik
Jakie masz doświadczenie w prowadzeniu sprzedaży internetowej na platformach marketplace?