mPTech Sp. z o.o.
Aplikacja na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Elektroniki Użytkowej
Region: dolnośląskie
Nr ref.: MSEU/mPTech/01/2021
  • O Firmie
  • Obowiązki
  • Wymagania
  • Oferujemy
mPTech to polski producent telefonów i smartfonów z czystym Androidem. Należy do Grupy Kapitałowej TelForceOne, jednego z największych producentów i dystrybutorów elektroniki użytkowej w Polsce i Europie Środkowo Wschodniej. Od kilku lat, myPhone wzmacnia swoją pozycję na rynku, będąc bezkonkurencyjnym liderem wśród polskich producentów urządzeń mobilnych, a także z sukcesem rozwijając sprzedaż w ponad 17 krajach w Europie.
Jesteśmy wiodącym graczem na rynku smartfonów oraz telefonów komórkowych. W portfolio posiadamy najpopularniejszą w Polsce markę telefonów outdoorowych HAMMER, a także pioniera polskiej telefonii komórkowej – markę myPhone – lidera na rynku telefonów klasycznych. Jako jedyny polski producent jesteśmy partnerem Google. Stale współpracujemy z największymi globalnymi firmami technologicznymi takimi, jak Foxcon czy Qualcom, a także ze znanymi sieciami elektromarketów i marketów oraz z największymi operatorami sieci GSM. Od 2007 roku wprowadziliśmy na rynek ponad 100 różnych modeli i sprzedaliśmy klika milionów urządzeń. Działamy w 17 krajach Europy osiągając status lidera w swojej kategorii. Nasz Zespół liczy już ponad 180 osób realizujących swoje zadania z pasją.
Poszukujemy osoby, która: • śledzi i pasjonuje się nowinkami technologicznymi • chce zdobyć lub rozwinąć doświadczenie zawodowe w pracy z produktem • będzie aktywnie uczestniczyć w procesie tworzenia i wprowadzania produktu na rynek • na podstawie wykonanych porównań produktowych i analiz rynku będzie inicjować zmiany i usprawnienia urządzeń zgodnie z zaobserwowanymi trendami • swobodnie posługuje się językiem angielskim w mowie i w piśmie • jest chętna do poznawania nowych kultur w ramach pracy w środowisku międzynarodowym • jest komunikatywna – śmiało wyraża swoje opinie i z łatwością nawiązuje relacje • lubi dynamiczne środowisko pracy i posiada zmysł organizacyjny
Nasze oczekiwania: • zainteresowanie elektroniką użytkową i mobilną • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: elektronika lub pokrewne) • umiejętność przygotowywania i przedstawiania prezentacji • zmysł analityczny • biegła znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point) • odpowiedzialność i zaangażowanie • umiejętność organizacji i planowania Mile widziane: • zdolności negocjacyjne • posiadanie certyfikatu PMI lub Prince 2 • umiejętność planowania i zarządzania budżetem
Oferujemy: • interesującą pracę w polskiej firmie dla prestiżowych klientów w środowisku międzynarodowym • możliwość prowadzenia samodzielnych projektów, których efektem końcowym są produkty widoczne na półkach znanych sieci marketów • atrakcyjny system premiowy • jasno określona ścieżka rozwoju – możliwość awansu • atmosferę pracy sprzyjającą kreatywności i otwartości na wymianę doświadczeń • dogodną lokalizację firmy – blisko centrum Wrocławia • możliwość podjęcia pracy od zaraz • służbowe wyjazdy zagraniczne Jeśli podoba Ci się to, co robimy i chciałbyś współtworzyć portfolio oraz sukces naszych marek, to zapraszamy. Aplikuj śmiało!
Dane kontaktowe
Dokumenty aplikacyjne
Proszę podać Pani/ Pana oczekiwania finansowe (proszę wpisać kwotę BRUTTO)