TelForceOne S.A.
Aplikacja na stanowisko: Specjalista ds. Kontaktu z Klientem Zagranicznym - język niemiecki
Region: dolnośląskie
Nr ref.: SKN/2018
  • O Firmie
  • Obowiązki
  • Wymagania
  • Oferujemy
Świetnie trafiłeś. TelForceOne to międzynarodowa firma, będąca liderem na polskim rynku akcesoriów do urządzeń mobilnych. Działamy na rynku od 2001 roku, a w 2007 mieliśmy swój debiut na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Stały i dynamiczny rozwój sprawia, że poszukujemy nowych pracowników na wiele stanowisk.
Marzysz o przyjemnej pracy w prężnie rozwijającej się firmie? Wyobrażasz sobie siebie wśród doświadczonych, przyjaźnie nastawionych współpracowników? Liczysz na możliwość podejmowania nowych wyzwań i rozwoju swojej kariery zawodowej?
• Obsługa zagranicznych klientów firmy z sektora B2B • Dobór nowych kontrahentów do współpracy • Analiza rynku i konkurencji • Rozwój nowych marek w portfolio • Współudział w tworzeniu ofert i akcji promocyjnych • Realizacja planów i zadań sprzedażowych • Współpraca z innymi działami firmy (zakupy i planowanie, magazyn) w celu zapewnienia terminowej i prawidłowej realizacji zamówień
• Biegła znajomość języka niemieckiego • Profesjonalne podejście do powierzonych zadań • Umiejętności handlowe przydatne w codziennej współpracy z klientami • Umiejętność budowania trwałych relacji handlowych • Otwartość na sprzedaż największej gamy produktów znajdujących się w portfolio do nowych jak i stałych partnerów biznesowych
• Pracę w największej i najbardziej renomowanej firmie z sektora GSM • Umowę o pracę • Pracę od poniedziałku do piątku od 9.00-17.00 • Atrakcyjny system wynagrodzeń • Współpracę z profesjonalistami i pasjonatami branży GSM • Pracę przy centrum Wrocławia (szybki dojazd komunikacją miejską) • Darmowy parking dla naszych pracowników • Monitorowany parking dla rowerów • Możliwość skorzystania z benefitów pozafinansowych (karty sportowej, opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie)
Dane kontaktowe
Dokumenty aplikacyjne
Plik
Oczekiwania finansowe (proszę podać kwotę brutto)