TelForceOne S.A.
Aplikacja na stanowisko: Key Account Manager (sieci handlowe)
Region: dolnośląskie
Nr ref.: KAM/07/2020
  • O Firmie
  • Obowiązki
  • Wymagania
  • Oferujemy
Świetnie trafiłeś. TelForceOne to międzynarodowa firma, będąca liderem na polskim rynku akcesoriów do urządzeń mobilnych. Działamy na rynku od 2001 roku, a w 2007 mieliśmy swój debiut na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Stały i dynamiczny rozwój sprawia, że poszukujemy nowych pracowników na wiele stanowisk.
Marzysz o przyjemnej pracy w prężnie rozwijającej się firmie? Wyobrażasz sobie siebie wśród doświadczonych, przyjaźnie nastawionych współpracowników? Liczysz na możliwość podejmowania nowych wyzwań i rozwoju swojej kariery zawodowej?
Do Twoich głównych zadań należeć będzie: - współpraca z sieciami handlowymi/ sklepy wielkopowierzchniowe – centrale zakupowe - prowadzenie procesu sprzedażowego oraz negocjacji handlowych - dopasowywanie oferty handlowej do potrzeb kluczowych klientów - budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami w kanale handlu nowoczesnego - organizacja oraz koordynowanie działań promocyjnych w sieciach handlowych - odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych - stały monitoring rynku i rozpoznawanie jego możliwości - bieżąca współpraca z wewnętrznymi działami firmy (marketing, produkt)
Od Kandydata oczekujemy: - znajomości rynków RETAIL – minimum 2 lata - znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - kreatywności i otwartości w podejściu do współpracy z Klientami - bardzo dobrej znajomości technik sprzedaży i negocjacji - entuzjazmu w działaniu, który będą odczuwać zarówno Klienci, jak i współpracownicy - gotowości do pracy na samodzielnym stanowisku - biegłej znajomości pakietu Microsoft Office - zdolności analitycznych - otwartości i komunikatywności - umiejętności organizacji czasu pracy - prawa jazdy kategorii B
W zamian oferujemy: - dużą samodzielność w działaniu - współpracę z zespołem ekspertów i pasjonatów gotowych podjąć każde wyzwanie - uczestnictwo w ciekawych projektach - atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników i realizowanych zadań - darmowy parking i dobry dojazd do siedziby firmy
Dane kontaktowe
Dokumenty aplikacyjne
Plik
Doświadczenie w sprzedaży w kanale nowoczesnym (sieci handlowe)
Oczekiwania finansowe (proszę podać wartość brutto)