mPTech Sp. z o.o.
Aplikacja na stanowisko: Asystent/tka Działu Sprzedaży z j. angielskim
Region: dolnośląskie
Nr ref.: ASDA/mPT/05/2018
  • O Firmie
  • Obowiązki
  • Wymagania
  • Oferujemy
mPTech to polski producent telefonów i smartfonów z czystym Androidem. Należy do Grupy Kapitałowej TelForceOne, jednego z największych producentów i dystrybutorów elektroniki użytkowej w Polsce i Europie Środkowo Wschodniej. Od kilku lat, myPhone wzmacnia swoją pozycję na rynku, będąc bezkonkurencyjnym liderem wśród polskich producentów urządzeń mobilnych, a także z sukcesem rozwijając sprzedaż w ponad 17 krajach w Europie.
W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy otwartych i kompetentnych osób do pracy w naszym zespole.
- przyjmowanie i koordynowanie realizacji zamówień - pomoc w przygotowaniu i prezentacji ofert handlowych - nawiązywanie i utrzymywanie relacji telefonicznych z klientami - weryfikacja, uzupełnianie i tworzenie bazy danych o klientach - tłumaczenia - sporządzanie dokumentacji handlowej - wsparcie w czynnościach biurowych realizowanych dla Działu Sprzedaży
- komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - umiejętność nawiązywania i budowania relacji z klientami - umiejętność pracy w zespole - znajomość praktyczna MS Office - wytrwałość w realizacji wyznaczonych celów - wysoka samodyscyplina w planowaniu i realizowaniu zadań - zainteresowanie elektroniką użytkową mile widziane - kreatywność
- interesującą pracę w polskiej firmie z dużym potencjałem rozwojowym w środowisku międzynarodowym - umowę o pracę lub jeśli wolisz umowę zlecenie - możliwość rozwoju zawodowego - dostęp do dodatkowych świadczeń pozapłacowych m.in. karta sportowa, opieka medyczna - lokalizacja blisko centrum Wrocławia (szybki dojazd komunikacją miejską) - darmowy parking dla naszych Pracowników
Dane kontaktowe
Dokumenty aplikacyjne
Proszę podać Pani/ Pana oczekiwania finansowe (proszę wpisać kwotę BRUTTO)