mPTech Sp. z o.o.
Aplikacja na stanowisko: Pracownik Magazynowy
Region: dolnośląskie
Nr ref.: mPT/02/2018
  • O Firmie
  • Obowiązki
  • Wymagania
  • Oferujemy
mPTech to polski producent telefonów i smartfonów z czystym Androidem. Należy do Grupy Kapitałowej TelForceOne, jednego z największych producentów i dystrybutorów elektroniki użytkowej w Polsce i Europie Środkowo Wschodniej. Od kilku lat, myPhone wzmacnia swoją pozycję na rynku, będąc bezkonkurencyjnym liderem wśród polskich producentów urządzeń mobilnych, a także z sukcesem rozwijając sprzedaż w ponad 17 krajach w Europie.
W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy otwartych i kompetentnych osób do pracy w naszym zespole.
- Prawidłowe i sprawne przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu - Dbanie o właściwe rozmieszczenie towarów w magazynie - Obsługa kolektora danych - Przygotowanie towarów do wysyłki - Dbałość o porządek w magazynie - Kompletowanie zamówień - Pakowanie skompletowanego zamówienia
- Dobra organizacja pracy, samodzielność, dyspozycyjność - Gotowość do pracy w systemie zmianowym - Zaangażowanie, odpowiedzialność, uczciwość - Utrzymanie czystości miejsca pracy, dbałość o sprzęt - Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane) - Umiejętność pracy w grupie
- Pracę w polskiej stabilnej firmie - Umowę o pracę - Pracę od poniedziałku do piątku (od 8 do 16 oraz od 10 do 18) - Sprzyjającą atmosferę - Pracę przy centrum Wrocławia (szybki dojazd komunikacją miejską) - Darmowy parking dla naszych pracowników - Pakiet świadczeń pozafinansowych (karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, pakiet opieki medycznej)
Dane kontaktowe
Dokumenty aplikacyjne
Jakie są Pani/ Pana oczekiwania finansowe? (proszę podać kwotę brutto)