mPTech Sp. z o.o.
Aplikacja na stanowisko: Asystent ds. Aukcji Internetowych
Region: dolnośląskie
Nr ref.: AI/mPT/02?2018
  • O Firmie
  • Obowiązki
  • Wymagania
  • Oferujemy
mPTech to polski producent telefonów i smartfonów z czystym Androidem. Należy do Grupy Kapitałowej TelForceOne, jednego z największych producentów i dystrybutorów elektroniki użytkowej w Polsce i Europie Środkowo Wschodniej. Od kilku lat, myPhone wzmacnia swoją pozycję na rynku, będąc bezkonkurencyjnym liderem wśród polskich producentów urządzeń mobilnych, a także z sukcesem rozwijając sprzedaż w ponad 17 krajach w Europie.
W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy otwartych i kompetentnych osób do pracy w naszym zespole.
- sprawdzanie stanu urządzeń po serwisowych - wystawianie produktów na aukcjach - sprzedaż urządzeń na aukcjach internetowych - finalizowanie wysyłki do klientów - współpraca z Magazynem
- wiedza techniczna związana z elektroniką użytkową - doświadczenie w obsłudze portali aukcyjnych ( mile widziane) - wysoka samodyscyplina w planowaniu i realizowaniu zadań, efektywność w działaniu - umiejętność współpracy zespołowej
- interesującą pracę w polskiej firmie z dużym potencjałem rozwojowym w środowisku międzynarodowym - zatrudnienie na umowę zlecenie, elastyczne godziny pracy - możliwość rozwoju zawodowego - lokalizacja blisko centrum Wrocławia (szybki dojazd komunikacją miejską) - darmowy parking dla naszych Pracowników
Dane kontaktowe
Dokumenty aplikacyjne
Proszę podać Pani/ Pana oczekiwania finansowe(proszę wpisać kwotę brutto)