mPTech Sp. z o.o.
Aplikacja na stanowisko: Junior Product Manager
Region: dolnośląskie
Nr ref.: JPM/01/2019/mPTech
  • O Firmie
  • Obowiązki
  • Wymagania
  • Oferujemy
mPTech to polski producent telefonów i smartfonów z czystym Androidem. Należy do Grupy Kapitałowej TelForceOne, jednego z największych producentów i dystrybutorów elektroniki użytkowej w Polsce i Europie Środkowo Wschodniej. Od kilku lat, myPhone wzmacnia swoją pozycję na rynku, będąc bezkonkurencyjnym liderem wśród polskich producentów urządzeń mobilnych, a także z sukcesem rozwijając sprzedaż w ponad 17 krajach w Europie.
W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy otwartych i kompetentnych osób do pracy w naszym zespole.
W tej roli będziesz współpracował z Product Managerem w procesie tworzenia i wprowadzania nowego produktu na rynek. Twoje główne zadania to: - wykonywanie analiz i porównań produktowych - monitorowanie trendów na rynku, analiza konkurencji - nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami - pozyskiwanie ofert produktów od dostawców - monitorowanie realizacji ustaleń z dostawcami - zamawianie próbek produktów - przygotowywanie prezentacji produktowej - współpraca z działem handlowym, marketingu i serwisem
Nasze oczekiwania: - doświadczenie w pracy z produktem lub marketingiem produktowym (mile widziane) - zainteresowanie elektroniką użytkową - umiejętność badania potrzeb klienta - zdolność przewidywania trendów rynkowych - dobra organizacja pracy, szybkość działania - umiejętność budowania długofalowych relacji i kontaktów biznesowych - znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
W zamian od nas otrzymasz: - interesującą pracę w polskiej firmie dla prestiżowych klientów w środowisku międzynarodowym - szansę na rozwój wiedzy i umiejętności w zakresie różnych grup produktowych - możliwość rozwoju i awansu na stanowisko Product Manager - udział w targach branżowych, konferencjach - atmosferę pracy sprzyjającą kreatywności i otwartości na wymianę doświadczeń - dostęp do dodatkowych świadczeń pozapłacowych m.in. karta sportowa, opieka medyczna - możliwość nawiązania stabilnej i długotrwałej współpracy - lokalizacja blisko centrum Wrocławia Jeśli podoba Ci się to, co robimy i chciałbyś współtworzyć portfolio oraz sukces naszych marek, to zapraszamy. Aplikuj śmiało!
Dane kontaktowe
Dokumenty aplikacyjne
Proszę podać Pani/ Pana oczekiwania finansowe (proszę wpisać kwotę BRUTTO)