TelForceOne S.A.
Aplikacja na stanowisko: Specjalista ds. Rozwoju Nowych Rynków
Region: dolnośląskie
Nr ref.: RNR/12/2018
  • O Firmie
  • Obowiązki
  • Wymagania
  • Oferujemy
Świetnie trafiłeś. TelForceOne to międzynarodowa firma, będąca liderem na polskim rynku akcesoriów do urządzeń mobilnych. Działamy na rynku od 2001 roku, a w 2007 mieliśmy swój debiut na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Stały i dynamiczny rozwój sprawia, że poszukujemy nowych pracowników na wiele stanowisk.
Marzysz o przyjemnej pracy w prężnie rozwijającej się firmie? Wyobrażasz sobie siebie wśród doświadczonych, przyjaźnie nastawionych współpracowników? Liczysz na możliwość podejmowania nowych wyzwań i rozwoju swojej kariery zawodowej?
- pozyskiwanie nowych klientów - poszukiwanie nowych kanałów sprzedaży - analiza i badanie rynku/ raportowanie działań - aktywna sprzedaż i obsługa klienta B2B - wdrażanie/ proponowanie nowych rozwiązań
- łatwość w nawiązywaniu relacji z innymi - otwartość na rozwój zawodowy i podnoszenie kompetencji - zainteresowania z zakresu nowoczesnych technologii - otwartość na podejmowanie odpowiedzialnych i ambitnych zadań - konsekwencja i terminowość w wykonywaniu zadań - doświadczenie w kontakcie z klientem
- realny wpływ na rozwój firmy i możliwość wdrażania własnych pomysłów - pracę w największej i najbardziej renomowanej firmie z sektora GSM - atmosferę pracy umożliwiającą wymianę doświadczeń, sprzyjającą kreatywności i rozwojowi kompetencji - stabilność oraz możliwość zaplanowania swojej ścieżki zawodowej - atrakcyjny system wynagrodzeń (umowa o pracę + prowizje)
Dane kontaktowe
Dokumenty aplikacyjne
Plik
Oczekiwania finansowe (proszę podać kwotę brutto)