mPTech Sp. z o.o.
Aplikacja na stanowisko: Specjalista ds. E-commerce
Region: dolnośląskie
Nr ref.: SE/mPTech/08/2019
  • O Firmie
  • Obowiązki
  • Wymagania
  • Oferujemy
mPTech to polski producent telefonów i smartfonów z czystym Androidem. Należy do Grupy Kapitałowej TelForceOne, jednego z największych producentów i dystrybutorów elektroniki użytkowej w Polsce i Europie Środkowo Wschodniej. Od kilku lat, myPhone wzmacnia swoją pozycję na rynku, będąc bezkonkurencyjnym liderem wśród polskich producentów urządzeń mobilnych, a także z sukcesem rozwijając sprzedaż w ponad 17 krajach w Europie.
W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy otwartych i kompetentnych osób do pracy w naszym zespole.
Zakres zadań: • realizacja budżetu sprzedażowego w kanale online (e-commerce, e-retail) • obsługa sprzedaży poprzez platformy transakcyjne (Allegro, Amazon, eBay) • analizowanie i optymalizowanie sprzedaży i związanych z nią wskaźników, prowadzenie kampanii i promocji produktów • przygotowywanie opisowej i graficznej prezentacji produktów/oferty oraz ich optymalizacja pod kątem wyszukiwania • kontrola procesu obsługi klienta • wdrażanie i rozwijanie nowych funkcjonalności • samodzielne poszukiwanie oraz wdrażanie rozwiązań optymalizacyjnych, we współpracy z poszczególnymi działami firmy
Szukamy osoby, która: • codziennie korzysta z przeglądarki w poszukiwaniu trendów e-commerce • posiada doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku • doskonale porusza się po platformach transakcyjnych • zna narzędzia i rozwiązania wspierające sprzedaż w kanale e-commerce • swobodnie komunikuje się w języku angielskim • zna dodatkowo minimum w stopniu podstawowym język niemiecki, francuski lub hiszpański – mile widziane • dobrze czuje się w pracy zespołowej • potrafi obsługiwać dowolny program do graficznej edycji zdjęć – mile widziane • potrafi myśleć analitycznie, a jeśli zna narzędzia z zakresu analityki sprzedażowej (m.in. Google Analytics) będzie to dodatkowym atutem • jest nastawiona na realizację celów • posiada wysoką samodyscyplinę w planowaniu i realizowaniu zadań
Oferujemy: • interesującą pracę w polskiej firmie z dużym potencjałem rozwojowym w środowisku międzynarodowym • pracę w zgranym zespole oraz pełne wsparcie we wdrożeniu w obowiązki • atmosferę sprzyjającą kreatywności i otwartości na wymianę doświadczeń • dostęp do dodatkowych świadczeń pozapłacowych m.in. karta sportowa, opieka medyczna • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00 • lokalizacja blisko centrum Wrocławia (szybki dojazd komunikacją miejską) • darmowy parking dla naszych Pracowników • monitorowany parking dla rowerów • aromatyczną kawę bez ograniczeń • styl non korpo
Dane kontaktowe
Dokumenty aplikacyjne
Plik
Proszę podać Pani/ Pana oczekiwania finansowe (proszę wpisać kwotę BRUTTO)
Proszę określić posiadane doświadczenie zw. z obsługą sprzedaży poprzez platformy transakcyjne (Allegro, Amazon, eBay)