mPTech Sp. z o.o.
Aplikacja na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży Zagranicznej
Region: dolnośląskie
Nr ref.: SZ/mPTech/10/2019
  • O Firmie
  • Obowiązki
  • Wymagania
  • Oferujemy
mPTech to polski producent telefonów i smartfonów z czystym Androidem. Należy do Grupy Kapitałowej TelForceOne, jednego z największych producentów i dystrybutorów elektroniki użytkowej w Polsce i Europie Środkowo Wschodniej. Od kilku lat, myPhone wzmacnia swoją pozycję na rynku, będąc bezkonkurencyjnym liderem wśród polskich producentów urządzeń mobilnych, a także z sukcesem rozwijając sprzedaż w ponad 17 krajach w Europie.
Jesteśmy wiodącym graczem na rynku smartfonów oraz telefonów komórkowych. W portfolio posiadamy najpopularniejszą w Polsce markę telefonów outdoorowych HAMMER, a także pioniera polskiej telefonii komórkowej – markę myPhone – lidera na rynku telefonów klasycznych. Jako jedyny polski producent jesteśmy partnerem Google. Stale współpracujemy z największymi globalnymi firmami technologicznymi takimi, jak Foxcon czy Qualcom, a także ze znanymi sieciami elektromarketów i marketów oraz z największymi operatorami sieci GSM. Od 2007 roku wprowadziliśmy na rynek ponad 100 różnych modeli i sprzedaliśmy klika milionów urządzeń. Działamy w 17 krajach Europy osiągając status lidera w swojej kategorii. Nasz Zespół liczy już ponad 180 osób realizujących swoje zadania z pasją.
• kreowanie i realizacja strategii sprzedażowej na powierzonych rynkach • monitorowanie działań konkurencji i analizowanie dostępnych danych rynkowych • rekomendowanie modeli biznesowych i akcji pro-sprzedażowych • realizacja planów sprzedażowych na podległych rynkach • aktywne pozyskiwanie partnerów handlowych i nawiązywanie z nimi współpracy • utrzymywanie relacji i kompleksowa obsługa obecnych klientów zagranicznych • skuteczne prowadzenie negocjacji • wyjazdy handlowe do klientów oraz na targi branżowe • przygotowywanie ofert i prezentacji handlowych
• biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (warunek konieczny) • znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem • minimum 2 – letnie doświadczenie w sprzedaży w dziale eksportu (mile widziane w branży elektroniki użytkowej, IT) • wysokie kompetencje negocjacyjne oraz komunikacyjne • samodzielność w pozyskiwaniu nowych klientów • łatwość w nawiązywaniu i budowaniu długofalowych relacji z klientami • gotowość do podróży zagranicznych (średnio raz na kwartał) • dobra organizacja pracy • znajomość MS Office
• interesującą pracę w polskiej firmie z dużym potencjałem rozwojowym w środowisku międzynarodowym • udział w najbardziej prestiżowych imprezach targowych w Europie – m.in. MWC Barcelona oraz IFA Berlin • wsparcie zespołu, który codziennie wita się z naszymi partnerami/klientami zagranicznymi w kilku europejskich językach • możliwość rozwoju zawodowego • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00 • dostęp do dodatkowych świadczeń pozapłacowych m.in. karta sportowa, opieka medyczna • lokalizacja blisko centrum Wrocławia (szybki dojazd komunikacją miejską) • darmowy parking dla naszych Pracowników • monitorowany parking dla rowerów • aromatyczną kawę bez ograniczeń • styl non korpo
Dane kontaktowe
Dokumenty aplikacyjne
Plik
Proszę podać Pani/ Pana oczekiwania finansowe (proszę wpisać kwotę BRUTTO)
Biegła znajomość języka angielskiego