mPTech Sp. z o.o.
Aplikacja na stanowisko: Analityk ds. Optymalizacji Procesów Magazynowych: kompletowania zamówień i aktualizacji oprogramowania
Region: dolnośląskie
Nr ref.: ANmPT/02/2018
  • O Firmie
  • Obowiązki
  • Wymagania
  • Oferujemy
mPTech to polski producent telefonów i smartfonów z czystym Androidem. Należy do Grupy Kapitałowej TelForceOne, jednego z największych producentów i dystrybutorów elektroniki użytkowej w Polsce i Europie Środkowo Wschodniej. Od kilku lat, myPhone wzmacnia swoją pozycję na rynku, będąc bezkonkurencyjnym liderem wśród polskich producentów urządzeń mobilnych, a także z sukcesem rozwijając sprzedaż w ponad 17 krajach w Europie.
W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy otwartych i kompetentnych osób do pracy w naszym zespole.
- przeprowadzanie analizy i ustalenie norm czasowych dotyczących wgrywania oprogramowania do urządzeń mobilnych - opracowanie i wdrożenie metod optymalizujących proces wgrywania oprogramowania - opracowanie i wdrożenie metod optymalizujących proces przygotowania produktu zgodnie z zapotrzebowaniem klienta - wsparcie zespołu w dążeniu do realizacji założonych norm - sporządzanie okresowych analiz i statystyk dotyczących efektywności wdrożonych rozwiązań - określanie kosztów realizacji poszczególnych usprawnień - współpraca z Działem Technicznym
- zdolności analityczne - zainteresowanie elektroniką użytkową - kreatywność, inicjowanie usprawnień - koncentracja na realizacji celów - samodyscyplina w planowaniu i realizowaniu zadań - efektywność w działaniu - umiejętność pracy w zespole - znajomość MS Ofice
- interesującą pracę w polskiej firmie z dużym potencjałem rozwojowym w środowisku międzynarodowym - możliwość rozwoju zawodowego - dostęp do dodatkowych świadczeń pozafinansowych m.in. karta sportowa, opieka medyczna - lokalizacja blisko centrum Wrocławia (szybki dojazd komunikacją miejską) - darmowy parking dla naszych Pracowników
Dane kontaktowe
Dokumenty aplikacyjne
Proszę podać Pani/ Pana oczekiwania finansowe(proszę wpisać kwotę brutto)