TelForceOne S.A.
Aplikacja na stanowisko: Product Manager
Region: dolnośląskie
Nr ref.: TFO/PM/06/2018
Oferty można składać do 2018-09-06
  • O Firmie
  • Obowiązki
  • Wymagania
  • Oferujemy
Świetnie trafiłeś. TelForceOne to międzynarodowa firma, będąca liderem na polskim rynku akcesoriów do urządzeń mobilnych. Działamy na rynku od 2001 roku, a w 2007 mieliśmy swój debiut na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Stały i dynamiczny rozwój sprawia, że poszukujemy nowych pracowników na wiele stanowisk.
Marzysz o przyjemnej pracy w prężnie rozwijającej się firmie? Wyobrażasz sobie siebie wśród doświadczonych, przyjaźnie nastawionych współpracowników? Liczysz na możliwość podejmowania nowych wyzwań i rozwoju swojej kariery zawodowej?
Do Twoich najważniejszych zadań należeć będzie: - Badanie i analiza potencjału rynku krajowego i zagranicznego oraz działań konkurencji w swojej kategorii produktowej - Budowa strategii, zarządzanie przypisaną grupą produktową w ujęciu handlowym - Dogłębna kontrola osiąganych wyników sprzedaży, nadzór nad procesem sprzedaży produktów - Odpowiedzialność za pełen proces cyklu życia produktów - Planowanie i realizacja budżetów oraz zarządzanie stanami magazynowym - Zarządzanie polityką cenową - Organizacja cyklicznych spotkań i szkoleń produktowych dla działów handlowych - Dobór, weryfikacja i negocjacje z dostawcami - Odpowiedzialność za techniczną poprawność opisów produktowych materiałów marketingowych - Udział w targach branżowych, konferencjach - Raportowanie wyników i podejmowanych działań do przełożonego
Jeśli poniższy opis charakteryzuje Ciebie: - Interesujesz się najnowszymi trendami rynku elektroniki - Masz energetyczną osobowość i zarażasz innych entuzjazmem - Angażujesz się w swoje zadania - Rozumiesz stawiane Ci cele biznesowe i jesteś zorientowany na ich realizację - Łatwo nawiązujesz kontakty i budujesz relacje - Wychodzisz z inicjatywą - Jesteś otwarty na nowe doświadczenia - Masz min 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze zarządzania produktami - Znasz język angielski w stopniu zaawansowanym APLIKUJ DO NAS! Damy Ci możliwość współtworzenia nowej strategii zarządzania produktami.
- Możliwość kształtowania nowej strategii biznesowej w zakresie oferty produktowej - Decydujący wpływ na finalny wygląd i funkcjonalności produktów - Pracę w nowoczesnej i szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim - Atmosferę otwartości na wymianę dobrych praktyk i know-how - Dużą samodzielność w działaniu, odpowiedzialność za przypisaną kategorię produktową i sposobność szybkiego rozwoju zawodowego
Dane kontaktowe
Dokumenty aplikacyjne
Jakie jest Twoje doświadczenie zawodowe w obszarze zarządzania produktami?
Jaka nowość rynkowa z zakresu elektroniki użytkowej najbardziej Cię ostatnio zainteresowała?
Jakie są Twoje oczekiwania finansowe? Proszę podaj kwotę brutto.