mPTech Sp. z o.o.
Aplikacja na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży Outletowej
Region: dolnośląskie
Nr ref.: SSO/mPT/09/2018
  • O Firmie
  • Obowiązki
  • Wymagania
  • Oferujemy
mPTech to polski producent telefonów i smartfonów z czystym Androidem. Należy do Grupy Kapitałowej TelForceOne, jednego z największych producentów i dystrybutorów elektroniki użytkowej w Polsce i Europie Środkowo Wschodniej. Od kilku lat, myPhone wzmacnia swoją pozycję na rynku, będąc bezkonkurencyjnym liderem wśród polskich producentów urządzeń mobilnych, a także z sukcesem rozwijając sprzedaż w ponad 17 krajach w Europie.
W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy otwartych i kompetentnych osób do pracy w naszym zespole.
- zarządzanie sprzedażą w wybranych kanałach dystrybucji (m.in. B2B, portal Allegro, salony outletowe, komisy, serwisy, małe sklepy z elektroniką), - budowanie bazy kontrahentów - przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy i finalizacja sprzedaży - współpraca z innymi Działami wewnątrz firmy m.in. Działem Magazynu, Działem Handlowym i Marketingu - zarządzanie stanem magazynowym urządzeń do wyprzedaży - odpowiedzialność za politykę cenową wyprzedawanego towaru - raportowanie zgodnie ze standardami firmy - realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
- zorientowanie na realizację wyznaczonych celów - doświadczenie w obszarze związanym ze sprzedażą i obsługą klienta - doświadczenie w obsłudze portali aukcyjnych i promocji ofert - bardzo dobra umiejętność analizowania danych - umiejętność nawiązywania i budowania relacji, komunikatywność - umiejętność zarządzania własnym czasem pracy, samodzielność - mile widziana znajomość branży elektroniki użytkowej - znajomość obsługi programów pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook)
- interesującą pracę w polskiej firmie z dużym potencjałem rozwojowym w środowisku międzynarodowym - atrakcyjny system prowizyjny uzależniony od wyników sprzedaży - dostęp do dodatkowych świadczeń pozapłacowych m.in. karta sportowa, opieka medyczna - lokalizacja blisko centrum Wrocławia (szybki dojazd komunikacją miejską) - darmowy parking dla naszych Pracowników - bezpieczne i przyjazne miejsce pracy - pracę w zgranym zespole oraz pełne wsparcie we wdrożeniu w obowiązki - aromatyczną kawę bez ograniczeń
Dane kontaktowe
Dokumenty aplikacyjne
Proszę podać Pani/ Pana oczekiwania finansowe (proszę wpisać kwotę BRUTTO)