mPTech Sp. z o.o.
Aplikacja na stanowisko: Pracownik Magazynowy Działu Obsługi Zleceń Reklamacyjnych
Region: dolnośląskie
Nr ref.: PMZR/mPTech/09/2021
  • O Firmie
  • Obowiązki
  • Wymagania
  • Oferujemy
Jesteśmy wiodącym graczem na rynku smartfonów oraz telefonów komórkowych. W portfolio posiadamy najpopularniejszą w Polsce markę telefonów outdoorowych HAMMER, a także pioniera polskiej telefonii komórkowej – markę myPhone – lidera na rynku telefonów klasycznych. Jako jedyny polski producent jesteśmy partnerem Google. Stale współpracujemy z największymi globalnymi firmami technologicznymi takimi, jak Foxcon czy Qualcom, a także ze znanymi sieciami elektromarketów i marketów oraz z największymi operatorami sieci GSM. Od 2007 roku wprowadziliśmy na rynek ponad 100 różnych modeli i sprzedaliśmy ponad 20 milionów urządzeń. Działamy w 15 krajach Europy osiągając status lidera w swojej kategorii. Nasz Zespół liczy już ponad 150 osób realizujących swoje zadania z pasją.
Jesteśmy wiodącym graczem na rynku smartfonów oraz telefonów komórkowych. W portfolio posiadamy najpopularniejszą w Polsce markę telefonów outdoorowych HAMMER, a także pioniera polskiej telefonii komórkowej – markę myPhone – lidera na rynku telefonów klasycznych. Jako jedyny polski producent jesteśmy partnerem Google. Stale współpracujemy z największymi globalnymi firmami technologicznymi takimi, jak Foxcon czy Qualcom, a także ze znanymi sieciami elektromarketów i marketów oraz z największymi operatorami sieci GSM. Od 2007 roku wprowadziliśmy na rynek ponad 100 różnych modeli i sprzedaliśmy klika milionów urządzeń. Działamy w 17 krajach Europy osiągając status lidera w swojej kategorii. Nasz Zespół liczy już ponad 180 osób realizujących swoje zadania z pasją.
Na tym stanowisku będziesz realizował czynności związane z logistyczną obsługą zleceń reklamacyjnych oraz przekazywał reklamacje do poszczególnych działów zgodnie z obowiązującymi procedurami wewnętrznymi. Twoje główne zadania to: • przyjmowanie i wydawanie paczek kurierom • przygotowanie przesyłek do przyjęcia zgodnie z obowiązującymi procedurami wewnętrznymi • terminowe przekazywanie urządzeń do poszczególnych zespołów • dbanie o powierzony sprzęt oraz mienie • pakowanie paczek gabarytowych • współpraca z innymi działami firmy • realizacja zadań zleconych przez przełożonego
Szukamy osoby, która: • posiada doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane) • lubi pracować w zespole • zna podstawy MS Office oraz potrafi obsługiwać pocztę elektroniczną • uprawnienia na wózek widłowy będą atutem dodatkowym
• interesującą pracę w polskiej firmie z dużym potencjałem rozwojowym w środowisku międzynarodowym • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub jeśli wolisz na umowę zlecenie • pracę od poniedziałku do piątku (godziny pracy do ustalenia, głównie od 7:00 do 15:00 lub 8:00 do 16:00 lub 9:00 do 17:00) • przyjazną atmosferę pracy • pełne wsparcie we wdrożeniu w obowiązki • możliwość rozwoju – awanse wewnętrzne • dostęp do dodatkowych świadczeń pozapłacowych m.in. karta sportowa, ubezpieczenie gru-powe • lokalizacja blisko centrum Wrocławia (szybki dojazd komunikacją miejską) • darmowy parking dla naszych Pracowników
Dane kontaktowe
Dokumenty aplikacyjne
Proszę podać Pani/ Pana oczekiwania finansowe (proszę wpisać kwotę BRUTTO)