TelForceOne S.A.
Aplikacja na stanowisko: Facility Specialist
Region: dolnośląskie
Nr ref.: FS/11/2018
  • O Firmie
  • Obowiązki
  • Wymagania
  • Oferujemy
Świetnie trafiłeś. TelForceOne to międzynarodowa firma, będąca liderem na polskim rynku akcesoriów do urządzeń mobilnych. Działamy na rynku od 2001 roku, a w 2007 mieliśmy swój debiut na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Stały i dynamiczny rozwój sprawia, że poszukujemy nowych pracowników na wiele stanowisk.
Marzysz o przyjemnej pracy w prężnie rozwijającej się firmie? Wyobrażasz sobie siebie wśród doświadczonych, przyjaźnie nastawionych współpracowników? Liczysz na możliwość podejmowania nowych wyzwań i rozwoju swojej kariery zawodowej?
- udział w prowadzeniu i nadzorowaniu bieżącej obsługi nieruchomości - dbałość o utrzymanie dobrego stanu budynku, pilnowanie terminów przeglądów technicznych narzuconych prawem budowlanym oraz kontakt z firmami i inspektorami je przeprowadzającymi - koordynowanie procesu usuwania usterek i napraw - koordynowanie podmiotów zewnętrznych, tj. firma sprzątająca, osoba techniczna, ogrodnik - współpraca z firmami zewnętrznymi - obsługa bieżących spraw biurowych
- minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - doświadczenie w gospodarowaniu nieruchomościami - samodzielne poszukiwanie rozwiązań - komunikatywność, skuteczność i dokładność - mile widziana licencja w zarządzaniu nieruchomościami - mile widziana znajomość prawa budowlanego
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - stałe dni i godziny pracy (od poniedziałku do piątku między 8:00-17:00) - dużą samodzielność w działaniu - możliwość skorzystania z benefitów pozafinansowych (karty sportowej, opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie) - darmowy parking :)
Dane kontaktowe
Dokumenty aplikacyjne
Czy posiada Pan/Pani licencję w zarządzaniu nieruchomościami?
Znajomość prawa budowlanego
Oczekiwania finansowe (proszę podać kwotę brutto)