mPTech Sp. z o.o.
Aplikacja na stanowisko: E-commerce Manager
Region: dolnośląskie
Nr ref.: ECM/mpt/03/2019
  • O Firmie
  • Obowiązki
  • Wymagania
  • Oferujemy
mPTech to polski producent telefonów i smartfonów z czystym Androidem. Należy do Grupy Kapitałowej TelForceOne, jednego z największych producentów i dystrybutorów elektroniki użytkowej w Polsce i Europie Środkowo Wschodniej. Od kilku lat, myPhone wzmacnia swoją pozycję na rynku, będąc bezkonkurencyjnym liderem wśród polskich producentów urządzeń mobilnych, a także z sukcesem rozwijając sprzedaż w ponad 17 krajach w Europie.
W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy otwartych i kompetentnych osób do pracy w naszym zespole.
W tej roli będziesz koordynował projekty digitalowe spółki i odpowiadał za maksymalizację e-sprzedaży. Do dyspozycji masz zespół www, agencje interaktywne, merytoryczne wsparcie i nowoczesne narzędzia. Twoje główne zadania to: - koordynowanie projektu wdrożenia nowych produktów do e-commerce - wdrażanie strategii i taktyk e-commerce w e-sklepie, na Allegro i innych platformach sprzedażowych - analityka sprzedażowa oraz planowanie i optymalizacja wydatków reklamowych związanych z e-commerce - nadzór i optymalizacja procesów e-commerce - zarządzanie bazą klientów CRM i działaniami na niej - koordynowanie harmonogramu promocji
Szukamy osoby, która: - posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe związane z e-commerce (prowadzenie sprzedaży zarówno poprzez własny sklep, jak również inne platformy sprzedażowe: Allegro, Amazon, eBay itp. - ma doświadczenie w pracy z Google Analytics lub systemami ERP. - łatwo nawiązuje i utrzymuje relacje, dobrze czuje się w pracy zespołowej, jest komunikatywna. - jest nastawiona na osiąganie celów, posiada wysoką samodyscyplinę w planowaniu i realizowaniu zadań. - interesuje się elektroniką użytkową – mile widziane - jest kreatywna, szukająca rozwiązań, inicjator pomysłów - zna język angielski – dodatkowy atut.
W zamian od nas otrzymasz: - interesującą pracę w polskiej firmie z dużym potencjałem rozwojowym w środowisku międzynarodowym - dołączenie do zespołu, gdzie kultywujemy osobiste, jak i wspólne sukcesy - rozwój kompetencji w obszarze e-commerce, www, zarządzania projektami, optymalizacji procesów biznesowych - dostęp do nowoczesnych narzędzi, np. Magento 2, PIM, Jira, - dostęp do dodatkowych świadczeń pozapłacowych m.in. karta sportowa, opieka medyczna - lokalizacja blisko centrum Wrocławia (szybki dojazd komunikacją miejską) - darmowy parking dla naszych Pracowników
Dane kontaktowe
Dokumenty aplikacyjne
Proszę podać Pani/ Pana oczekiwania finansowe (proszę wpisać kwotę BRUTTO)