mPTech Sp. z o.o.
Aplikacja na stanowisko: Product Manager
Region: dolnośląskie
Nr ref.: PM/mPT/06/2018
  • O Firmie
  • Obowiązki
  • Wymagania
  • Oferujemy
mPTech to polski producent telefonów i smartfonów z czystym Androidem. Należy do Grupy Kapitałowej TelForceOne, jednego z największych producentów i dystrybutorów elektroniki użytkowej w Polsce i Europie Środkowo Wschodniej. Od kilku lat, myPhone wzmacnia swoją pozycję na rynku, będąc bezkonkurencyjnym liderem wśród polskich producentów urządzeń mobilnych, a także z sukcesem rozwijając sprzedaż w ponad 17 krajach w Europie.
W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy otwartych i kompetentnych osób do pracy w naszym zespole.
- zarządzanie powierzoną grupą produktową - stała analiza konkurencji oraz monitorowanie trendów rynkowych w celu rozwoju nowych produktów - nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami chińskimi - współpraca z zespołem handlowym, marketingowym i technicznym - kontrola stanów magazynowych produktów
- zainteresowanie elektroniką użytkową, znajomość produktów z branży, ich specyfikacji technicznych - doświadczenie w pracy z produktem, duża atencja do jakości produktu - zdolności analityczne dotyczące badania trendów rynkowych i zapotrzebowania klienta - umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji - doświadczenie we współpracy z dostawcami chińskimi mile widziane - znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym - wysoka samodyscyplina w planowaniu i realizowaniu zadań
- interesującą pracę w polskiej firmie z dużym potencjałem rozwojowym w środowisku międzynarodowym - możliwość rozwoju zawodowego - dostęp do dodatkowych świadczeń pozapłacowych m.in. karta sportowa, opieka medyczna - lokalizacja blisko centrum Wrocławia (szybki dojazd komunikacją miejską) - darmowy parking dla naszych Pracowników
Dane kontaktowe
Dokumenty aplikacyjne
Plik
Proszę podać Pani/ Pana oczekiwania finansowe (proszę wpisać kwotę BRUTTO)