mPTech Sp. z o.o.
Aplikacja na stanowisko: Specjalista ds. Eksportu ze znajomością języka francuskiego
Region: dolnośląskie
Nr ref.: SFS/mPTech/08/2018
  • O Firmie
  • Obowiązki
  • Wymagania
  • Oferujemy
mPTech to polski producent telefonów i smartfonów z czystym Androidem. Należy do Grupy Kapitałowej TelForceOne, jednego z największych producentów i dystrybutorów elektroniki użytkowej w Polsce i Europie Środkowo Wschodniej. Od kilku lat, myPhone wzmacnia swoją pozycję na rynku, będąc bezkonkurencyjnym liderem wśród polskich producentów urządzeń mobilnych, a także z sukcesem rozwijając sprzedaż w ponad 17 krajach w Europie.
W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy otwartych i kompetentnych osób do pracy w naszym zespole.
W tej roli będziesz nawiązywać i rozwijać współpracę z kontrahentami na rynku francuskim oraz prowadzić działania sprzedażowe. Twoje główne zadania to: - przyjmowanie i koordynowanie realizacji zamówień - analiza konkurencji – porównywanie cen i specyfikacji produktów - kontrola dostępności oraz cen naszych produktów w poszczególnych kanałach sprzedaży - pozyskiwanie nowych klientów - przedstawianie oferty klientom - ustalanie akcji marketingowych/promocyjnych na oferowane produkty - udział w targach i wystawach branżowych - tłumaczenie instrukcji obsługi urządzeń, opisów technicznych oraz prezentacji produktowych - realizacja budżetu sprzedaży - raportowanie wyników działań sprzedażowych
- znajomość języka hiszpańskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny) - znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem - umiejętność nawiązywania i budowania relacji z klientami - umiejętność współpracy w zespole - wysoka samodyscyplina w planowaniu i realizowaniu zadań - zainteresowanie elektroniką użytkową mile widziane - doświadczenie w sprzedaży - znajomość MS Office
- interesującą pracę w polskiej firmie z dużym potencjałem rozwojowym w środowisku międzynarodowym - bezpieczne i przyjazne miejsce pracy - pracę w zgranym zespole oraz pełne wsparcie we wdrożeniu w obowiązki - dostęp do dodatkowych świadczeń pozapłacowych m.in. karta sportowa, opieka medyczna - lokalizacja blisko centrum Wrocławia (szybki dojazd komunikacją miejską) - darmowy parking dla naszych Pracowników - aromatyczną kawę bez ograniczeń
Dane kontaktowe
Dokumenty aplikacyjne
Proszę podać Pani/ Pana oczekiwania finansowe (proszę wpisać kwotę BRUTTO)
Proszę określić poziom znajomości języka francuskiego