TelForceOne S.A.
Aplikacja na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży (sieci handlowe)
Region: dolnośląskie
Nr ref.: SSH/10/2016
  • O Firmie
  • Obowiązki
  • Wymagania
  • Oferujemy
Świetnie trafiłeś. TelForceOne to międzynarodowa firma, będąca liderem na polskim rynku akcesoriów do urządzeń mobilnych. Działamy na rynku od 2001 roku, a w 2007 mieliśmy swój debiut na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Stały i dynamiczny rozwój sprawia, że poszukujemy nowych pracowników na wiele stanowisk.
Marzysz o przyjemnej pracy w prężnie rozwijającej się firmie? Wyobrażasz sobie siebie wśród doświadczonych, przyjaźnie nastawionych współpracowników? Liczysz na możliwość podejmowania nowych wyzwań i rozwoju swojej kariery zawodowej?
- obsługa kluczowych klientów firmy (profil sieci handlowe – centrale zakupowe) - prowadzenie procesu sprzedażowego oraz negocjowanie bieżących warunków współpracy - realizacja nałożonych planów i zadań sprzedażowych - przygotowanie i prezentacja ofert sprzedażowych i produktowych - stały monitoring rynku i rozpoznawanie jego możliwości - samodzielna ocena potencjału klientów - rozpoznawanie potrzeb kluczowych klientów i prezentowanie odpowiednich rozwiązań - budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami - pozyskiwanie nowych klientów
- min. roczne doświadczenie w sprzedaży (mile widziane w obszarze B2B, centrale zakupowe) - gotowość do pracy na samodzielnym stanowisku - znajomość arkuszy kalkulacyjnych - zdolności analityczne - otwartość i komunikatywność - umiejętność organizacji czasu pracy - zaangażowanie, entuzjazm - prawo jazdy kategorii B
- pracę w nowoczesnej i szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim w kanale nowoczesnym - atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników i realizowanych zadań - specjalistyczne szkolenia oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji - możliwość korzystania z benefitów pozafinansowych - możliwość awansu w strukturach firmy
Dane kontaktowe
Dokumenty aplikacyjne
Plik
Doświadczenie w sprzedaży w kanale nowoczesnym (sieci handlowe)