TelForceOne S.A.
Aplikacja na stanowisko: Product Manager – oświetlenie LED
Region: dolnośląskie
Nr ref.: PM/LED/03/2019
Oferty można składać do 2019-09-28
  • O Firmie
  • Obowiązki
  • Wymagania
  • Oferujemy
Świetnie trafiłeś. TelForceOne to międzynarodowa firma, będąca liderem na polskim rynku akcesoriów do urządzeń mobilnych. Działamy na rynku od 2001 roku, a w 2007 mieliśmy swój debiut na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Stały i dynamiczny rozwój sprawia, że poszukujemy nowych pracowników na wiele stanowisk.
Marzysz o przyjemnej pracy w prężnie rozwijającej się firmie? Wyobrażasz sobie siebie wśród doświadczonych, przyjaźnie nastawionych współpracowników? Liczysz na możliwość podejmowania nowych wyzwań i rozwoju swojej kariery zawodowej?
Kluczowe zadania, za które będziesz odpowiedzialny/a: - budowa strategii oraz zarządzanie marką własną z zakresu oświetlenia LED - badanie i analiza potencjału rynku oraz działań konkurencji - dogłębna kontrola osiąganych wyników sprzedaży, nadzór nad procesem sprzedaży produktów - odpowiedzialność za pełen proces cyklu życia produktów - planowanie i realizacja budżetów oraz zarządzanie stanami magazynowymi - zarządzanie polityką cenową - organizacja cyklicznych spotkań i szkoleń produktowych dla działów handlowych spółki - współpraca oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z dostawcami oraz strategicznymi Klientami - negocjacje z dostawcami - kontakt z podwykonawcami - nadzór techniczny nad produktami - realizacja zakupów - współudział w procesie kreacji opakowań, oznaczeń zgodnych z wymogami UE - udział w targach branżowych i konferencjach
Jeżeli: - znasz się na produktach z branży oświetleniowej - masz doświadczenie w zarządzaniu produktami - negocjacje zakupowe masz w jednym paluszku - kreowanie i zwiększanie sprzedaży sprawia Ci przyjemność - posługujesz się językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym - chętnie bierzesz udział w nowych projektach Ta oferta jest dla Ciebie! Aplikuj i buduj razem z nami przewagę konkurencyjną firmy TelForceOne!
W zamian oferujemy: - realny wpływ na rozwój firmy i możliwość wdrażania własnych pomysłów - pracę w największej i najbardziej renomowanej firmie w swojej branży - atmosferę pracy umożliwiającą wymianę doświadczeń, sprzyjającą kreatywności i rozwojowi kompetencji - możliwość skorzystania z benefitów pozafinansowych (karty sportowej, opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie) - darmowy parking
Dane kontaktowe
Dokumenty aplikacyjne
Plik
Mam doświadczenie w branży oświetleniowej
Mam doświadczenie w prowadzeniu negocjacji zakupowych z dostawcami zagranicznymi