TelForceOne S.A.
Aplikacja na stanowisko: Analityk Biznesowy/ Finansowy
Region: dolnośląskie
Nr ref.: ABF/08/2020
Oferty można składać do 2021-03-20
  • O Firmie
  • Obowiązki
  • Wymagania
  • Oferujemy
Świetnie trafiłeś. TelForceOne to międzynarodowa firma, będąca liderem na polskim rynku akcesoriów do urządzeń mobilnych. Działamy na rynku od 2001 roku, a w 2007 mieliśmy swój debiut na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Stały i dynamiczny rozwój sprawia, że poszukujemy nowych pracowników na wiele stanowisk.
Marzysz o przyjemnej pracy w prężnie rozwijającej się firmie? Wyobrażasz sobie siebie wśród doświadczonych, przyjaźnie nastawionych współpracowników? Liczysz na możliwość podejmowania nowych wyzwań i rozwoju swojej kariery zawodowej?
- przygotowywanie cyklicznych analiz i raportów dotyczących bieżących działań Spółki z obszaru sprzedaży, logistyki, gospodarki magazynowej oraz innych procesów biznesowych - rekomendowanie rozwiązań na podstawie przygotowywanych analiz - przygotowywanie budżetów rocznych dla poszczególnych jednostek biznesowych - udział w rozliczaniu wskaźników efektywności pracowników - realizacja zadań z zakresu rachunkowości zarządczej - optymalizacja systemu raportowania oraz tworzenie narzędzi prezentowania wyników - wsparcie analityczne oraz bieżąca współpraca z innymi działami - realizacja zadań ad hoc
- wykształcenie wyższe kierunkowe - min. 4 lata doświadczenia przy podobnym zakresie zadań - zaawansowana znajomość MS Excel - mile widziana znajomość języka SQL - mile widziana znajomość narzędzi Business Intelligence - doskonała organizacja i umiejętność planowania - samodzielność - otwartość i komunikatywność - wysoka kultura osobista
- pracę w nowoczesnej i szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim - stałe dni i godziny pracy - współpracę z miłymi, pozytywnie nastawionym ludźmi - atmosferę nastawioną na wymianę know-how ze współpracownikami i ekspertami w swojej dziedzinie - możliwość skorzystania z karty sportowej i ubezpieczenia na życie - realny wpływ na kreowanie rozwoju firmy - dużą samodzielność w działaniu
Dane kontaktowe
Dokumenty aplikacyjne
Plik
Czy znasz i wykorzystujesz język SQL?
Czy znasz i wykorzystujesz narzędzia Business Intelligence?
Jakie są Twoje oczekiwania finansowe? Proszę podać kwotę brutto.