TelForceOne S.A.
Aplikacja na stanowisko: Produkt Menedżer w Dziale Rozwoju Biznesu
Region: dolnośląskie
Nr ref.: PM/01/2017
  • O Firmie
  • Obowiązki
  • Wymagania
  • Oferujemy
Świetnie trafiłeś. TelForceOne to międzynarodowa firma, będąca liderem na polskim rynku akcesoriów do urządzeń mobilnych. Działamy na rynku od 2001 roku, a w 2007 mieliśmy swój debiut na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Stały i dynamiczny rozwój sprawia, że poszukujemy nowych pracowników na wiele stanowisk.
Marzysz o przyjemnej pracy w prężnie rozwijającej się firmie? Wyobrażasz sobie siebie wśród doświadczonych, przyjaźnie nastawionych współpracowników? Liczysz na możliwość podejmowania nowych wyzwań i rozwoju swojej kariery zawodowej?
• Monitoring oraz analiza rynków elektroniki (IT, Telecom) • Tworzenie planów sprzedaży oraz ich realizacja • Zarządzanie kategoriami produktowymi (akcesoria GSM, telefony, smart-elektronika) • Bieżąca współpraca z dostawcami • Zarządzanie polityką cenową produktów
• Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku • Znajomości branży IT, Telecom • Umiejętności przygotowania analizy rynku • Umiejętności tworzenia planów sprzedaży i ich aktywnego wykonywania • Umiejętności kształtowania polityki odnośnie komunikacji marketingowej • Samodzielności i umiejętność organizacji własnej pracy • Zaangażowania i sumienności w wykonywaniu obowiązków • Dobra znajomość pakietu MS Office • Komunikatywnej znajomość języka angielskiego
• Ciekawą pracę w rozwijającej się firmie • Pracę od poniedziałku do piątku (od 9:00 do 17:00) • Atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia) • Pakiet szkoleń wdrażających do pracy • Jasną ścieżkę kariery • Współpracę z miłymi, pozytywnie nastawionym ludźmi • Współpracę z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie • Możliwość skorzystania z karty sportowej, opieki medycznej i ubezpieczenia na życie
Dane kontaktowe
Dokumenty aplikacyjne
Plik
Doświadczenie w pracy na stanowisku Produkt Menedżera
Doświadczenie w branży IT, Telecom
Oczekiwania finansowe (proszę podać kwotę netto)
Proszę podać swoje 3 najmocniejsze strony
Znajomość języka angielskiego