TelForceOne S.A.
Aplikacja na stanowisko: Specjalista ds. Rozwoju Współpracy Zagranicznej
Region: dolnośląskie
Nr ref.: RWZ/ 01/ 2019
  • O Firmie
  • Obowiązki
  • Wymagania
  • Oferujemy
Świetnie trafiłeś. TelForceOne to międzynarodowa firma, będąca liderem na polskim rynku akcesoriów do urządzeń mobilnych. Działamy na rynku od 2001 roku, a w 2007 mieliśmy swój debiut na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Stały i dynamiczny rozwój sprawia, że poszukujemy nowych pracowników na wiele stanowisk.
Marzysz o przyjemnej pracy w prężnie rozwijającej się firmie? Wyobrażasz sobie siebie wśród doświadczonych, przyjaźnie nastawionych współpracowników? Liczysz na możliwość podejmowania nowych wyzwań i rozwoju swojej kariery zawodowej?
- kompleksowe wsparcie i rozwój współpracy z zagranicznym oddziałem spółki w Czechach - informowanie o aktualnych ofertach handlowych - kreacja aktywności wspomagających realizację wyzwań sprzedażowych - bieżące prace administracyjne związane z obsługą oddziału i realizacją jej kontraktów - wsparcie w procesach związanych z aktywnościami marketingowymi zagranicznego oddziału - kontrola wyników sprzedażowych
- biegła znajomość języka angielskiego (poziom C1) - dodatkowym atutem będzie znajomość języka czeskiego -umiejętności komunikacyjne i interpersonalne „high-level” - umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi - dusza team-playera - doświadczenie na podobnym stanowisku - analityczny umysł
- realny wpływ na rozwój firmy i możliwość wdrażania własnych pomysłów - pracę w największej i najbardziej renomowanej firmie z sektora GSM - atmosferę pracy umożliwiającą wymianę doświadczeń, sprzyjającą kreatywności i rozwojowi kompetencji - stabilność oraz możliwość zaplanowania swojej ścieżki zawodowej - atrakcyjny system wynagrodzeń (umowa o pracę + prowizje) - aktywność poza firmową (wspólne integracje) - pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00 - darmowy parking - możliwość skorzystania z benefitów pozafinansowych (karty sportowej, opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie)
Dane kontaktowe
Dokumenty aplikacyjne
Plik
Znajomość języka czeskiego
Oczekiwania finansowe (proszę podać kwotę brutto)