TelForceOne S.A.
Aplikacja na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży B2B/ Operatorzy GSM
Region: dolnośląskie
Nr ref.: SS/GSM/06/2020
Oferty można składać do 2020-12-21
  • O Firmie
  • Obowiązki
  • Wymagania
  • Oferujemy
Świetnie trafiłeś. TelForceOne to międzynarodowa firma, będąca liderem na polskim rynku akcesoriów do urządzeń mobilnych. Działamy na rynku od 2001 roku, a w 2007 mieliśmy swój debiut na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Stały i dynamiczny rozwój sprawia, że poszukujemy nowych pracowników na wiele stanowisk.
Marzysz o przyjemnej pracy w prężnie rozwijającej się firmie? Wyobrażasz sobie siebie wśród doświadczonych, przyjaźnie nastawionych współpracowników? Liczysz na możliwość podejmowania nowych wyzwań i rozwoju swojej kariery zawodowej?
Mamy dla Ciebie zadania specjalne polegające na: • Rozkręcaniu sprzedaży produktów oraz rozwiązań • Testowaniu i dzieleniu się nowymi rozwiązaniami i sposobami dotarcia do klienta • Negocjowaniu z Klientami warunków zamówień • Dopinaniu planów i zadań sprzedażowych • Budowaniu i utrzymywaniu długotrwałych relacji z Klientami • Śledzeniu poczynań naszych konkurentów • Stymulowaniu swoich działań trendami i premierami rynkowymi • Aktywnym udziale w międzynarodowych i krajowych targach branżowych • Uczestniczeniu w przetargach
Jeżeli: • Masz doświadczenie w pracy w salonie operatora GSM lub w sprzedaży akcesoriów GSM (mile widziane) • Masz prawo jazdy kat. B • Wykorzystujesz na co dzień Excela do analiz, wyciągania wniosków oraz planowania pracy Oraz oczywiście: • Trafia do Ciebie nasza strategia biznesowa i chcesz mieć realny wpływ na jej realizację • Jesteś fighterem na arenie sprzedaży • Dopięcie deala przyprawia Cię o dreszczyk emocji • Potrafisz zjednać sobie Klienta jednym telefonem • Masz otwartą głowę i chęć do pozytywnych zmian • Chcesz być dla klienta ekspertem i doradcą, na którego opinii można polegać • Praca z innymi ludźmi dodaje Ci skrzydeł Aplikuj śmiało! Poszukujemy właśnie takiej osoby Do Działu Sprzedaży, która razem z Nami będzie budowała przewagę konkurencyjną firmy TelForceOne!
W zamian za Twoją prace otrzymasz: • Pracę w nowoczesnej i szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim • Atmosferę otwartości na wymianę dobrych praktyk i know-how • Dużą samodzielność w działaniu i sposobność szybkiego rozwoju zawodowego • Atrakcyjny system wynagrodzeń (umowa o pracę + prowizje) • Darmowy parking • Możliwość skorzystania z benefitów pozafinansowych (karty sportowej, ubezpieczenia na życie) • Specjalistyczne szkolenia oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji
Dane kontaktowe
Dokumenty aplikacyjne
Jakie masz doświadczenie w pracy w salonie operatora GSM lub w sprzedaży akcesoriów GSM?