TelForceOne S.A.
Aplikacja na stanowisko: Asystent Koordynatora Projektów Sprzedażowych
Region: dolnośląskie
Nr ref.: KIRO/03/2024
Oferty można składać do 2024-04-22
  • O Firmie
  • Obowiązki
  • Wymagania
  • Oferujemy
Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię oferty pracy prześlij nam swoje CV. Zachowamy je w naszej bazie, jeżeli pojawi się stanowisko zgodne z Twoimi kompetencjami skontaktujemy się z Tobą!
TelForceOne S.A. jako spółka dominująca w grupie, jest znana jako jeden z największych producentów i dystrybutorów elektroniki użytkowej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. W naszym portfolio znajdują się nowoczesne rozwiązania z zakresu technologii mobilnych, elektroniki użytkowej, akcesoriów GSM oraz oświetlenie LED i materiały eksploatacyjne do urządzeń drukujących.
TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW: • Bieżące wsparcie Koordynatora oraz współrealizacja przy projektach sprzedażowych do kluczowego klienta; • Przygotowywanie dokumentów dotyczących realizowanych prac (w tym formatek pod określone etapy projektowe); • Komunikacja z zespołem, Product Managerami oraz działami wewnętrznymi spółki; • Aktywne uczestnictwo w budowaniu dobrych relacji z klientem oraz między działowych; • Wychodzenie z inicjatywą własnych pomysłów;
NASZE WYMAGANIA: • Proaktywność i duża odpowiedzialność za powierzone zadania • Znajomość narzędzi office (głównie Excel oraz Arkusze Google- swobodne poruszanie się w obrębie danych); • Analityczne i logiczne myślenie; • Skrupulatność; • Umiejętność planowania i organizacji pracy (projekty planujemy zespołowo, a swój dzień składasz samodzielnie); • Kreatywność w zakresie usprawniania procesów, • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole; • Umiejętność pracy z terminarzem w tym pod presją czasu; • Dobra znajomość j. angielskiego (pisemna) Mile widziane • Doświadczenie w pracy projektowej • Wykształcenie wyższe
TO OFERUJEMY: • Współuczestniczenie w realizacji projektów sprzedażowych, które możesz spotkać na półce w jednej z największych sieci handlowych FMCG; • Możliwość współuczestnictwa w kreacji bardzo szerokiego portfolio produktowego; • Dużą samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków; • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę; • Praca stacjonarna; • Możliwe godziny pracy (7-15, 8-16, 9-17) • Dogodna lokalizacja, dobry dojazd komunikacją miejską • Różnorodne benefity min. zniżki na firmowe produkty i usługi, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa BENEFITY • Ubezpieczenie na życie • Opieka medyczna • Karta Sportowa • MultiLife • Kawę no limits na słoneczne i pochmurne dni • Brak dress code’u • Spotkania integracyjne • Parking dla pracowników • Program rekomendacji pracowników • Zniżki na firmowe produkty i usługi
Dane kontaktowe
Dokumenty aplikacyjne
Plik
Proszę podać Pani/ Pana oczekiwania finansowe (proszę wpisać kwotę BRUTTO)