TelForceOne S.A.
Aplikacja na stanowisko: Head of Product Management
Region: dolnośląskie
Nr ref.: HPM/07/2020
Oferty można składać do 2021-02-14
  • O Firmie
  • Obowiązki
  • Wymagania
  • Oferujemy
Świetnie trafiłeś. TelForceOne to międzynarodowa firma, będąca liderem na polskim rynku akcesoriów do urządzeń mobilnych. Działamy na rynku od 2001 roku, a w 2007 mieliśmy swój debiut na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Stały i dynamiczny rozwój sprawia, że poszukujemy nowych pracowników na wiele stanowisk.
Marzysz o przyjemnej pracy w prężnie rozwijającej się firmie? Wyobrażasz sobie siebie wśród doświadczonych, przyjaźnie nastawionych współpracowników? Liczysz na możliwość podejmowania nowych wyzwań i rozwoju swojej kariery zawodowej?
Do Twoich głównych zadań należeć będzie: - Odpowiedzialność za rozwój grupy/ grup produktowych z zakresu elektroniki użytkowej - Zarządzanie polityką cenową produktów oraz marżowością ofert dla poszczególnych grup klientów - Planowanie kampanii marketingowych w oparciu o długofalowe plany realizacji stałych kontraktów - Odpowiedzialność za stan magazynu produktów - Bieżąca współpraca oraz budowanie długoterminowych relacji z dostawcami z Dalekiego Wschodu - Negocjacje zakupowe - Monitoring oraz analiza rynku - Koordynacja zespołu Product Managerów - Uczestnictwo w targach branżowych - Współpraca z innymi jednostkami biznesowymi w firmie w zakresie realizacji strategii produktowej i budżetu sprzedaży
Jeśli poniższy opis charakteryzuje Ciebie: - Masz doświadczenie w zarządzaniu cyklem życia produktów - Charakteryzuje Cię pro-handlowe podejście oraz energia w dążeniu do realizacji wyzwań - Wiesz jak identyfikować oczekiwania i potrzeby różnych grup klientów - Orientujesz się co jest ważne w negocjacjach z dostawcami z Dalekiego Wschodu - Speaking English on a daily basis is not a problem for you - Masz doświadczenie w branży elektroniki konsumenckiej (mile widziane) - Potrafisz interpretować analizy biznesowe i na ich podstawie podejmować strategiczne decyzje - Jesteś gotowy do podróży służbowych Aplikuj do nas! Będziesz miał okazję wspólnie z nami rozwijać nowe, ciekawe produkty od konceptu poprzez analizę sprzedaży i efektów kampanii oraz opracowywanie strategii komunikacji marek.
W zamian za Twoją pracę oferujemy Ci: - Możliwość kształtowania strategii zarządzania produktami w firmie o globalnym zasięgu, która jest liderem w swojej branży - Objęcie kluczowej roli w organizacji nastawionej na ciągłe zwiększanie konkurencyjności - Dużą samodzielność w działaniu i decyzyjność - Współpracę z pasjonatami gotowymi podjąć każde wyzwanie - Wygodne warunki współpracy i atrakcyjny system wynagrodzeń
Dane kontaktowe
Dokumenty aplikacyjne
Plik
Mam doświadczenie w negocjacjach z dostawcami w Dalekiego Wschodu
Mam doświadczenie w zarządzaniu grupami produktów z branży elektroniki konsumenckiej
Moje oczekiwania finansowe (kwota brutto) to ...
  • *