mPTech Sp. z o.o.
Aplikacja na stanowisko: Projektant Freelancer
Region: dolnośląskie
Nr ref.: PF/mPT/11/2018
  • O Firmie
  • Obowiązki
  • Wymagania
  • Oferujemy
mPTech to polski producent telefonów i smartfonów z czystym Androidem. Należy do Grupy Kapitałowej TelForceOne, jednego z największych producentów i dystrybutorów elektroniki użytkowej w Polsce i Europie Środkowo Wschodniej. Od kilku lat, myPhone wzmacnia swoją pozycję na rynku, będąc bezkonkurencyjnym liderem wśród polskich producentów urządzeń mobilnych, a także z sukcesem rozwijając sprzedaż w ponad 17 krajach w Europie.
W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy otwartych i kompetentnych osób do pracy w naszym zespole.
- przygotowanie projektu koncepcyjnego zgodnie z przedstawionymi założeniami (szkice i wizualizacja koncepcji obrazujące stylistykę) - analiza założeń i możliwości materiałowych i produkcyjnych - opracowanie szczegółowego projektu wzorniczego uwzględniającego technologię wykonania - dobór grafiki, kolorystyki produktu, wskazanie i zaprojektowanie wykończeń powierzchni i materiałów - opracowanie dokumentacji wzorniczej na potrzeby projektu konstrukcyjnego - współpraca z zespołem projektowym w zakresie poszukiwania rozwiązań problemów wynikłych na etapie konstrukcyjnym, korygowanie i dopracowywanie szczegółów wzorniczych
- udokumentowane doświadczenie projektowe – prosimy o udostępnienie portfolio prowadzonych projektów w momencie aplikowania lub podczas spotkania rekrutacyjnego - wykształcenie kierunkowe - umiejętność przygotowania modeli 3D oraz rysunków 2D - elastyczność i gotowość do pracy za granicą - znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym - własne narzędzia pracy - znajomość branży AGD, elektroniki użytkowej mile widziana - umiejętność pracy projektowej w zespole - zaangażowanie i odpowiedzialność za realizowane projekty - dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu - podejście „out of the box thinking”, umiejętność kreatywnego myślenia
- pracę na czas prowadzenia projektu oraz możliwość nawiązania stałej współpracy w przyszłości - dostęp do szczegółowych założeń marketingowych, funkcjonalnych i technicznych - dostęp do wiedzy na temat modeli konkurencyjnych oraz do wyników analizy trendów rynkowych - wskazanie wyróżniających wartości, cech funkcjonalnych i aspektów wzorniczych, na których można oprzeć design produktu - możliwość współpracy z konstruktorami w fabryce - interesującą pracę w polskiej firmie z dużym potencjałem rozwojowym w środowisku międzynarodowym - doświadczenie w prowadzeniu projektu urządzeń wykorzystujących nowoczesne technologie - pokrycie kosztów podróży i zakwaterowania
Dane kontaktowe
Dokumenty aplikacyjne
Proszę podać Pani/ Pana oczekiwania finansowe (proszę wpisać kwotę BRUTTO)