mPTech Sp. z o.o.
Aplikacja na stanowisko: Serwisant Techniczny GSM
Region: dolnośląskie
Nr ref.: STG/mPT/11/2018
  • O Firmie
  • Obowiązki
  • Wymagania
  • Oferujemy
mPTech to polski producent telefonów i smartfonów z czystym Androidem. Należy do Grupy Kapitałowej TelForceOne, jednego z największych producentów i dystrybutorów elektroniki użytkowej w Polsce i Europie Środkowo Wschodniej. Od kilku lat, myPhone wzmacnia swoją pozycję na rynku, będąc bezkonkurencyjnym liderem wśród polskich producentów urządzeń mobilnych, a także z sukcesem rozwijając sprzedaż w ponad 17 krajach w Europie.
W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy otwartych i kompetentnych osób do pracy w naszym zespole.
W tej roli będziesz odpowiedzialny za prowadzenie procesu naprawy urządzeń GSM. Twoje główne zadania to: - diagnozowanie usterek urządzeń GSM - wymiana elementów mechanicznych i kompletnych modułów elektronicznych oraz wykonywanie innych napraw - testowanie urządzeń po dokonaniu naprawy - rozliczanie się z pobranych części oraz ilości naprawionych urządzeń - tworzenie raportów z przeprowadzonych napraw
Nasze oczekiwania: - wykształcenie min. średnie techniczne w dziedzinie elektroniki mile widziane - umiejętność testowania, diagnozowania i naprawy urządzeń - doświadczenie w naprawie urządzeń elektronicznych w autoryzowanym serwisie będzie dodatkowym atutem - umiejętność obsługi lutownicy kolbowej oraz lutownicy na gorące powietrze mile widziane - zdolności manualne i dokładność - znajomość MS Office - umiejętność pracy w grupie - dobra organizacja pracy - zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania
W zamian od nas otrzymasz: - interesującą pracę w polskiej firmie z dużym potencjałem rozwojowym w branży elektroniki użytkowej - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub jeśli wolisz umowę zlecenie - atrakcyjne system wynagrodzeń adekwatny do osiąganych rezultatów oraz realizowanych zadań - pracę w systemie 2-zmianowym - możliwość rozwoju zawodowego - miłą atmosferę pracy w zgranym zespole - pełne wsparcie we wdrożeniu w obowiązki - dostęp do dodatkowych świadczeń m.in. karta sportowa, opieka medyczna - lokalizacja blisko centrum Wrocławia (szybki dojazd komunikacją miejską) - darmowy parking dla naszych Pracowników
Dane kontaktowe
Dokumenty aplikacyjne
Proszę podać Pani/ Pana oczekiwania finansowe (proszę wpisać kwotę BRUTTO)