TelForceOne S.A.
Aplikacja na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta (zagranicznego biznesowego)
Region: dolnośląskie
Nr ref.: SMB/04/2024
Oferty można składać do 2024-05-16
  • O Firmie
  • Obowiązki
  • Wymagania
  • Oferujemy
Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię oferty pracy prześlij nam swoje CV. Zachowamy je w naszej bazie, jeżeli pojawi się stanowisko zgodne z Twoimi kompetencjami skontaktujemy się z Tobą!
TelForceOne S.A. jako spółka dominująca w grupie, jest znana jako jeden z największych producentów i dystrybutorów elektroniki użytkowej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. W naszym portfolio znajdują się nowoczesne rozwiązania z zakresu technologii mobilnych, elektroniki użytkowej, akcesoriów GSM oraz oświetlenie LED i materiały eksploatacyjne do urządzeń drukujących.
TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami firmy • Współpraca oraz rozwijanie sprzedaży produktów • Dobór nowych kontrahentów do współpracy • Negocjowanie z klientami warunków zamówień • Realizacja planów i zadań sprzedażowych • Tworzenie ofert handlowych oraz akcji promocyjnych • Współpraca z innymi działami w firmie w celu prawidłowej realizacji zamówień
OCZEKIWANIA • Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta (B2B) • Komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz rosyjskiego • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji • Swoboda nawiązywania i rozwijania kontaktów biznesowych • Kreatywność i otwartość • Entuzjazm w działaniu • Umiejętność organizacji czasu pracy Mile widziane : • Doświadczenie w branży GSM będzie dodatkowym atutem
OFERUJEMY • Wsparcie na każdym etapie wdrożenia • Otwartość na Twoje pomysły i możliwość kreowania własnych rozwiązań • Samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków • Dołączenie do nieustannie rozwijającej się firmy o globalnym zasięgu, która jest liderem w swojej branży • Możliwość współtworzenia strategii sprzedażowej w branży elektroniki użytkowej na rynkach zagranicznych • Uczestnictwo w największych targach branżowych • Lokalizacja blisko centrum Wrocławia (szybki dojazd komunikacją miejską) • Parking dla pracowników • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę • Praca stacjonarna, możliwe godziny pracy (8-16, 9-17) • Różnorodne benefity min. zniżki na firmowe produkty, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa BENEFITY • Możliwość skorzystania z karty sportowej oraz ubezpieczenia na życie • Zniżki na firmowe produkty • Spotkania integracyjne • Brak dress code’u • Kawa/ herbata • Parking dla pracowników • Dofinansowanie biletów do kina, teatru • Program rekomendacji pracowników
Dane kontaktowe
Dokumenty aplikacyjne
Proszę podać Pani/ Pana oczekiwania finansowe (proszę wpisać kwotę BRUTTO)