TelForceOne S.A.
Aplikacja na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży - klienci biznesowi, branża elektroniki użytkowej
Region: dolnośląskie
Nr ref.: SMB/03/24
Oferty można składać do 2024-04-22
  • O Firmie
  • Obowiązki
  • Wymagania
  • Oferujemy
Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię oferty pracy prześlij nam swoje CV. Zachowamy je w naszej bazie, jeżeli pojawi się stanowisko zgodne z Twoimi kompetencjami skontaktujemy się z Tobą!
TelForceOne S.A. jako spółka dominująca w grupie, jest znana jako jeden z największych producentów i dystrybutorów elektroniki użytkowej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. W naszym portfolio znajdują się nowoczesne rozwiązania z zakresu technologii mobilnych, elektroniki użytkowej, akcesoriów GSM oraz oświetlenie LED i materiały eksploatacyjne do urządzeń drukujących.
TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW • Współpraca z klientami B2B (przykładowo: dystrybutorzy, hurtownie, sklepy) • Aktywna sprzedaż oraz negocjacje handlowe • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami • Rozpoznawanie nowych możliwości rozwoju sprzedaży i opracowywanie strategii działania • Inicjowanie nowych projektów sprzedażowych • Nawiązywanie współpracy z nowymi klientami • Przygotowywanie dedykowanych ofert pod potrzeby klientów • Organizacja oraz koordynowanie działań promocyjnych • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych • Bieżąca współpraca z wewnętrznymi działami firmy (marketing, produkt)
NASZE WYMAGANIA • 2 lata doświadczenia w sprzedaży na zbliżonym stanowisku • Umiejętności sprzedażowe (budowanie i utrzymywanie relacji, negocjacje handlowe) • Nastawienie na cele i zaangażowanie • Kreatywność i otwartość w podejściu do współpracy z klientami • Entuzjazm w działaniu, który będą odczuwać zarówno klienci, jak i współpracownicy
TO OFERUJEMY • Dołączenie do społeczności nieustannie rozwijającej się firmy • Możliwość współtworzenia strategii sprzedażowej w branży elektroniki użytkowej • Współpracę z pasjonatami gotowymi podjąć każde wyzwanie • Atmosferę otwartości na wymianę know-how • Cykl szkoleń wdrożeniowych • Przyjazną atmosferę współpracy w formie open space • Dogodną lokalizację, dobry dojazd komunikacją miejską (autobusy i tramwaje) • Pracujemy od poniedziałku do piątku w trybie stacjonarnym • Możliwy czas pracy (8-16, 9-17) • Różnorodne benefity min. zniżki na firmowe produkty i usługi, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa Benefity: • Zniżki na firmowe produkty i usługi • Ubezpieczenie na życie • Opieka medyczna • Karta Sportowa • MultiLife • Spotkania integracyjne • Brak dress code’u • Kawa • Parking dla pracowników • Program rekomendacji pracowników
Dane kontaktowe
Dokumenty aplikacyjne
Proszę podać Pani/ Pana oczekiwania finansowe (proszę wpisać kwotę BRUTTO)