TelForceOne S.A.
Aplikacja na stanowisko: Product Manager
Region: dolnośląskie
Nr ref.: RTL/09/2023
Oferty można składać do 2024-03-20
  • O Firmie
  • Obowiązki
  • Wymagania
  • Oferujemy
Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię oferty pracy prześlij nam swoje CV. Zachowamy je w naszej bazie, jeżeli pojawi się stanowisko zgodne z Twoimi kompetencjami skontaktujemy się z Tobą!
TelForceOne S.A. jako spółka dominująca w grupie, jest znana jako jeden z największych producentów i dystrybutorów elektroniki użytkowej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. W naszym portfolio znajdują się nowoczesne rozwiązania z zakresu technologii mobilnych, elektroniki użytkowej, akcesoriów GSM oraz oświetlenie LED i materiały eksploatacyjne do urządzeń drukujących.
• Odpowiedzialność za atrakcyjną ofertę produktową (elektronika użytkowa, akcesoria GSM) • Opieka nad pełnym cyklem życia produktów • Wybór i wprowadzanie nowych produktów na rynek • Benchmarki i analizy rynków oraz konkurencji pod kątem określonych produktów • Kontakt z dostawcami z Dalekiego Wschodu • Kreowanie akcji promocyjnych i okazji sprzedażowych • Przygotowywanie ofert na potrzeby działów handlowych • Kontrolowanie stanów magazynowych • Współpraca z działem zakupów w zakresie realizacji zamówień • Współpraca z zespołem marketingu w ramach prowadzenia kampanii reklamowych
• Posługiwanie się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację • Doświadczenie w obszarze produktowym, zakupowym lub handlowym blisko produktu • Znajomość środowiska MS Office, w szczególności Excel • Zdolności analityczne, pozwalające na wyciąganie wniosków z wielu źródeł na raz • Znakomity zmysł i wyczucie w zakresie kreacji i doboru produktów w oparciu o oczekiwania rynku • Otwartość i komunikatywność • Umiejętność budowania długofalowych relacji i kontaktów biznesowych • Mile widziana znajomość metodyk projektowych oraz doświadczenie w pracy projektowej
• Możliwość kreacji i kształtowania portfolio produktowego • Współpracę z ekspertami, którzy kierują się na co dzień pasją i zaangażowaniem • Pracę w nowoczesnej i szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, która jest liderem w swojej branży • Atmosferę otwartości na wymianę dobrych praktyk i know-how • Dużą samodzielność w działaniu i sposobność szybkiego rozwoju zawodowego
Dane kontaktowe
Proszę podać Pani/ Pana oczekiwania finansowe w kwocie brutto.