TelForceOne S.A.
Aplikacja na stanowisko: Graphic Designer
Region: dolnośląskie
Nr ref.: RTL/12/2023
Oferty można składać do 2024-06-07
  • O Firmie
  • Obowiązki
  • Wymagania
  • Oferujemy
Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię oferty pracy prześlij nam swoje CV. Zachowamy je w naszej bazie, jeżeli pojawi się stanowisko zgodne z Twoimi kompetencjami skontaktujemy się z Tobą!
TelForceOne S.A. jako spółka dominująca w grupie, jest znana jako jeden z największych producentów i dystrybutorów elektroniki użytkowej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. W naszym portfolio znajdują się nowoczesne rozwiązania z zakresu technologii mobilnych, elektroniki użytkowej, akcesoriów GSM oraz oświetlenie LED i materiały eksploatacyjne do urządzeń drukujących.
• Udział w kreowaniu KV dla wskazanych marek z portfolio Spółki • Projektowanie graficzne pod online – landing page, banery, e-katalogi • Projektowanie graficzne na potrzeby stron www, e-commerce, kampanii internetowych • Tworzenie contentu do komunikacji marek w social media i wsparcia komunikacji sprzedażowej: grafiki do postów, gify, video, w tym filmiki instruktażowe • Tworzenie prostych animacji, podstawowy montaż wideo • Obróbka graficzna zdjęć produktowych i innych materiałów graficznych • Projektowanie opakowań dla produktów z portfolio • Tworzenie prezentacji, katalogów • Dbanie o spójność i poprawność materiałów graficznych zgodnie z CI portfolio marek • Badanie i analiza potencjału rynku krajowego i zagranicznego oraz działań konkurencji w obszarze swojej specjalizacji
• Doświadczenie min. 2-letnie na samodzielnym stanowisku podparte portfolio • Biegła znajomość programów Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign, XD) • Znajomość trendów w projektowaniu graficznym • Wiedza na temat wyzwań i potrzeb w zakresie reklamy w branży RETAIL • Umiejętność pracy pod presją czasu • Zmysł estetyczny i nieszablonowe myślenie • Wiedza z zakresu użyteczności stron oraz podstawy HTML/ CSS • Mile widziane doświadczenie przy projektowaniu opakowań
• Uczestnictwo w tworzeniu strategii komunikacji marek • Atmosferę otwartości na wymianę dobrych praktyk i know-how • Pracę w zespole doświadczonych ekspertów • Pracę w nowoczesnej i szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, która jest liderem w swojej branży
Dane kontaktowe
Dokumenty aplikacyjne
Plik
Proszę podać Pani/ Pana oczekiwania finansowe (proszę wpisać kwotę BRUTTO)