mPTech Sp. z o.o.
Aplikacja na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Operatorów GSM
Region: dolnośląskie
Nr ref.: MSGSM/mPTech/02/2021
  • O Firmie
  • Obowiązki
  • Wymagania
  • Oferujemy
Jesteśmy wiodącym graczem na rynku smartfonów oraz telefonów komórkowych. W portfolio posiadamy najpopularniejszą w Polsce markę telefonów outdoorowych HAMMER, a także pioniera polskiej telefonii komórkowej – markę myPhone – lidera na rynku telefonów klasycznych. Jako jedyny polski producent jesteśmy partnerem Google. Stale współpracujemy z największymi globalnymi firmami technologicznymi takimi, jak Foxcon czy Qualcom, a także ze znanymi sieciami elektromarketów i marketów oraz z największymi operatorami sieci GSM. Od 2007 roku wprowadziliśmy na rynek ponad 100 różnych modeli i sprzedaliśmy klika milionów urządzeń. Działamy w 17 krajach Europy osiągając status lidera w swojej kategorii. Nasz Zespół liczy już ponad 180 osób realizujących swoje zadania z pasją.
• realizacja planów rozwoju współpracy z klientami • budowanie relacji z klientami i zapewnienie profesjonalnej obsługi • koordynowanie procesu realizacji zamówień • weryfikacja stanów magazynowych i dbanie o zapewnienie dostępności produktów • monitorowanie terminów wysyłek produktów • przygotowywanie ofert i prezentacji produktowych • wsparcie działań promocyjnych u klientów • współpraca z Działem Marketingu oraz Działem Badań i Rozwoju
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku • doświadczenie w sprzedaży w salonach operatorskich będzie dodatkowym atutem • znajomość rynku GSM mile widziana • umiejętność badania i rozumienie potrzeb klienta • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji ze współpracownikami oraz klientami • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne predyspozycje do wystąpień publicznych, do prowadzenia szkoleń • orientacja na cel i proaktywna postawa w pracy • zmysł analityczny • samodzielność, odpowiedzialność • Prawo Jazdy kat. B mile widziane
• ciekawą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnej firmie z dużym potencjałem rozwojowym • możliwość rozwoju i awansu • udział w targach branżowych, konferencjach, szkoleniach • możliwość testowania najnowszych urządzeń • samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków • otwartość na Twoje pomysły i możliwość kreowania własnych rozwiązań • możliwość nawiązania stabilnej i długotrwałej współpracy • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00 • przyjazne środowisko i atmosferę pracy • pracę w zgranym zespole oraz pełne wsparcie we wdrożeniu w obowiązki • lokalizacja blisko centrum Wrocławia (szybki dojazd komunikacją miejską)
Dane kontaktowe
Dokumenty aplikacyjne
Plik
Proszę podać Pani/ Pana oczekiwania finansowe (proszę wpisać kwotę BRUTTO)