TelForceOne S.A.
Aplikacja na stanowisko: Pracownik Magazynowy
Region: dolnośląskie
Nr ref.: PM/TFO/06/2018
Oferty można składać do 2018-12-31
  • O Firmie
  • Obowiązki
  • Wymagania
  • Oferujemy
Świetnie trafiłeś. TelForceOne to międzynarodowa firma, będąca liderem na polskim rynku akcesoriów do urządzeń mobilnych. Działamy na rynku od 2001 roku, a w 2007 mieliśmy swój debiut na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Stały i dynamiczny rozwój sprawia, że poszukujemy nowych pracowników na wiele stanowisk.
Marzysz o przyjemnej pracy w prężnie rozwijającej się firmie? Wyobrażasz sobie siebie wśród doświadczonych, przyjaźnie nastawionych współpracowników? Liczysz na możliwość podejmowania nowych wyzwań i rozwoju swojej kariery zawodowej?
- Prawidłowe i sprawne przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu - Kompletacja zamówień - Wprowadzanie danych do systemu magazynowego - Obsługa kolektora danych - Przygotowanie towarów do wysyłki - Dbałość o porządek w magazynie
- Zaangażowanie i samodzielność w wykonywaniu zadań
- Umowę o pracę - Jasny system wynagrodzeń (podstawa + premia) - Pracę w polskiej stabilnej firmie która jest liderem w swojej branży - Pracę w systemie dwuzmianowym (Praca w godzinach 6-22, zmiany 8 godzinne) - Pyszną kawę – Espresso, Macchiato, Latte – szeroki wybór kaw dostępnych codziennie i zawsze za darmo - Przyjazną atmosferę pracy oraz pracę w młodym zespole – większość naszej ekipy to grupa młodych, otwartych i chętnie dzielących się wiedzą profesjonalistów - Pracę przy centrum Wrocławia (szybki dojazd komunikacją miejską) - Darmowy parking dla naszych pracowników - Monitorowany parking rowerowy - Możliwość skorzystania z pakietu świadczeń pozafinansowych (karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe, pakiet opieki medycznej) - Darmowy parking dla naszych pracowników – ogromny teren naszej firmy pozwala nam zapewnić miejsce parkingowe dla każdego pracownika
Dane kontaktowe