TelForceOne S.A.
Aplikacja na stanowisko: Key Account Manager (sieci handlowe/ kanał RETAIL)
Region: dolnośląskie
Nr ref.: RTL/12/2023
Oferty można składać do 2024-06-07
  • O Firmie
  • Obowiązki
  • Wymagania
  • Oferujemy
Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię oferty pracy prześlij nam swoje CV. Zachowamy je w naszej bazie, jeżeli pojawi się stanowisko zgodne z Twoimi kompetencjami skontaktujemy się z Tobą!
TelForceOne S.A. jako spółka dominująca w grupie, jest znana jako jeden z największych producentów i dystrybutorów elektroniki użytkowej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. W naszym portfolio znajdują się nowoczesne rozwiązania z zakresu technologii mobilnych, elektroniki użytkowej, akcesoriów GSM oraz oświetlenie LED i materiały eksploatacyjne do urządzeń drukujących.
• współpraca z krajowymi i zagranicznymi sieciami handlowymi/ sklepy wielkopowierzchniowe – centrale zakupowe • prowadzenie procesu sprzedażowego oraz negocjacji handlowych • aktywny prospecting i rozpoznawanie nowych możliwości rynkowych • pozyskiwanie nowych klientów • dopasowywanie oferty handlowej do potrzeb kluczowych klientów • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami w kanale handlu nowoczesnego • organizacja oraz koordynowanie działań promocyjnych w sieciach handlowych • odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych • inicjowanie nowych projektów sprzedażowych • bieżąca współpraca z wewnętrznymi działami firmy (marketing, produkt)
• znajomość rynku RETAIL – minimum 2 lata • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym • kreatywność i otwartość w podejściu do współpracy z klientami • bardzo dobra znajomość technik sprzedaży i negocjacji • entuzjazm w działaniu, który będą odczuwać zarówno Klienci, jak i współpracownicy • gotowość do pracy na samodzielnym stanowisku • biegła znajomość pakietu Microsoft Office • zdolności analityczne • otwartość i komunikatywność • umiejętność organizacji czasu pracy • prawo jazdy kategorii B
• możliwość współtworzenia strategii sprzedażowej w branży elektroniki użytkowej • dużą samodzielność w działaniu • współpracę z zespołem ekspertów i pasjonatów gotowych podjąć każde wyzwanie • uczestnictwo w ciekawych projektach
Dane kontaktowe
Dokumenty aplikacyjne
Proszę podać Pani/ Pana oczekiwania finansowe (proszę wpisać kwotę BRUTTO)