TelForceOne S.A.
Aplikacja na stanowisko: Export Sales Specialist (with Hungarian or Russian)
Region: dolnośląskie
Nr ref.: SMB/09/2024
Oferty można składać do 2024-09-30
  • O Firmie
  • Obowiązki
  • Wymagania
  • Oferujemy
Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię oferty pracy prześlij nam swoje CV. Zachowamy je w naszej bazie, jeżeli pojawi się stanowisko zgodne z Twoimi kompetencjami skontaktujemy się z Tobą!
TelForceOne S.A. jako spółka dominująca w grupie, jest znana jako jeden z największych producentów i dystrybutorów elektroniki użytkowej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. W naszym portfolio znajdują się nowoczesne rozwiązania z zakresu technologii mobilnych, elektroniki użytkowej, akcesoriów GSM oraz oświetlenie LED i materiały eksploatacyjne do urządzeń drukujących.
Na tym stanowisku będziesz: • Współpracować z Klientami firmy z wykorzystaniem języka: węgierskiego lub rosyjskiego • Realizować cele biznesowe, tak by udział rynkowy produktów TFO rósł. Będziesz pozyskiwać nowych klientów z pomocą wsparcia obszaru marketingu oraz innych działów, • Budować rolę strategicznych marek. Zadbasz o ich dostępność poprzez rozwój współpracy z Klientami (tworzenie ofert, akcji promocyjnych, negocjacje), • Negocjować i kontrolować zamówienia i kontrakty na swoim obszarze. Będziesz dbać o warunki handlowe, • Kontaktować się z klientem za pośrednictwem telefonu, emaila, komunikatorów
Widzimy Cię w tej roli, jeśli: • Znasz język obcy: węgierski lub rosyjski na poziomie min. B2 (to warunek konieczny, język ten będzie wykorzystywany do komunikacji z Klientami), • Znasz język polski na poziomie min. B2/C1 – ponieważ w naszej organizacji systemy i komunikacja opiera się na języku polskim, • Masz doświadczenie w sprzedaży produktów oraz w pracy z klientem B2B, • Masz w sobie duże pokłady kreatywności i otwartości w podejściu do współpracy z Klientami, jednocześnie będąc zorientowanym na cel, • Umiejętność organizacji czasu pracy to Twoje drugie imię, • Masz w sobie gotowość do podjęcia pracy w formie stacjonarnej w trybie 8-16 lub 9-17, • Dodatkowo, lecz nieobowiązkowo: znasz język angielski na poziomie komunikatywnym (min. B1),
Dajemy od siebie: • Wsparcie na każdym etapie wdrożenia, m.in. poprzez obecność dedykowanego buddy, • Otwartość na Twoje pomysły i możliwość kreowania własnych rozwiązań, także w obszarze strategii sprzedażowej elektroniki konsumenckiej • Samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków, • Jesteśmy nieustannie rozwijającą się firmą o globalnym zasięgu, a jako lider w swojej branży damy Ci duże zaplecze wiedzy, dobrych praktyk i metod, • Uczestnictwo w największych targach branżowych – pojawiamy się tam regularnie :) • Lokalizacja biura blisko centrum Wrocławia: szybki dojazd komunikacją miejską (przystanek Park Wschodni tuż pod biurem), duży parking samochodowy i rowerowy, • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę, • Różnorodne benefity, m.in. zniżki na firmowe produkty, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, Jak pracujemy? • Stacjonarnie – w trybie 8-16 lub 9-17, • Mamy nieformalną atmosferę pracy: brak dress code’u, mówimy sobie na „Ty”, spory open space, • W naszej misji i wizji firmy zawarte są takie słowa jak: relacyjność, odwaga, rozwój i nie są to tylko puste słowa – przekonaj się sam :)
Dane kontaktowe
Dokumenty aplikacyjne
Plik
Proszę podać Pani/ Pana oczekiwania finansowe (proszę wpisać kwotę BRUTTO)